• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü HESABIMA 256KC GELMEDİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BEN 5 TL İLE Worldax HESABINA 256KC ALDIM İŞLEMLERİ YAPTIM HERŞEYİ ÖDEME GERÇEKLEŞTİ HESAPTAN PARA ÇIKTI ANCAK KC LER GELMEDİ LÜTFEN YARDIM EDİN.

D34TH

Süper Üye
BEN 5 TL İLE Worldax HESABINA 256KC ALDIM İŞLEMLERİ YAPTIM HERŞEYİ ÖDEME GERÇEKLEŞTİ HESAPTAN PARA ÇIKTI ANCAK KC LER GELMEDİ LÜTFEN YARDIM EDİN.
Bu servere para yatırdın mı cidden? Kardeşim bu server yardım edemez ,ederse şaşırırım . K.b

Merhaba, satın alma işlemlerini gerçekleştirirken satın aldığınız sunucuda aktif miydiniz?
Bu servere para yatırdın mı cidden? Kardeşim bu server yardım edemez ,ederse şaşırırım . K.b
Neden şaşırıyorsunuz ki? Editörlerimiz ve Yönetim ekibimiz elinden geldiğince tüm her şey ile ilgileniyor, mesela sitenin eskisine oranla daha hızlı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Sadece bu değil tabii ki, 1.7x ve 1.13x sürümlerinde sunucuya erişim sağlandı ve şuanda dile getiremediğim bir çok özellik eklendi.

SkyBlock sunucusunda devam eden çalışmalarımız bulunuyor. (https://forum.konyacraft.com/pages/changelog/)
Ardından EasyFactions-2 Vadi güncellemesi ve daha sonrasında gelecek güncellemeler ile karşınızda olacağız, dilerseniz güncelleme çalışmaları devam ederken ''İstek ve Önerileriniz'' bölümüne sunucuda olmasını istediğiniz şeyleri veya önerilerinizi yazabilirsiniz. Eğer yapılabilecek bir şey ve Yönetim ekibininde onayladığı bir şey olursa öneriniz dikkate alınacaktır.

''Yetkililer şikayetleri kontrol etmiyor'' diyecek olursanız, Discord sunucumuzda #YAZILI-TALEP-AÇ kanalından açılan önemli şikayetleri/destek taleplerini kontrol ediyorlar ve yanıtlıyorlar.

Tekrar merhaba, bu tür mesajların doğruluk ile uzaktan yakından alakası yoktur.

Hemen bir üstte sorduğum soruya cevap verirseniz size yardımcı olabileceğiz.
''Merhaba, satın alma işlemlerini gerçekleştirirken ürünü satın aldığınız sunucuda aktif miydiniz?''

D34TH

Süper Üye
Merhaba, satın alma işlemlerini gerçekleştirirken satın aldığınız sunucuda aktif miydiniz?

Neden şaşırıyorsunuz ki? Editörlerimiz ve Yönetim ekibimiz elinden geldiğince tüm her şey ile ilgileniyor, mesela sitenin eskisine oranla daha hızlı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Sadece bu değil tabii ki, 1.7x ve 1.13x sürümlerinde sunucuya erişim sağlandı ve şuanda dile getiremediğim bir çok özellik eklendi.

SkyBlock sunucusunda devam eden çalışmalarımız bulunuyor. (https://forum.konyacraft.com/pages/changelog/)
Ardından EasyFactions-2 Vadi güncellemesi ve daha sonrasında gelecek güncellemeler ile karşınızda olacağız, dilerseniz güncelleme çalışmaları devam ederken ''İstek ve Önerileriniz'' bölümüne sunucuda olmasını istediğiniz şeyleri veya önerilerinizi yazabilirsiniz. Eğer yapılabilecek bir şey ve Yönetim ekibininde onayladığı bir şey olursa öneriniz dikkate alınacaktır.

''Yetkililer şikayetleri kontrol etmiyor'' diyecek olursanız, Discord sunucumuzda #YAZILI-TALEP-AÇ kanalından açılan önemli şikayetleri/destek taleplerini kontrol ediyorlar ve yanıtlıyorlar.
Cidden yanıtlıyorlar ayn :/(

Herhangi bir paket satın alırken ilgili sunucuda çevrimiçi olup envanterinizde yeteri kadar boş alan bulundurmanız gerekiyor. Bu sefere mahsus aldığınız paket manüel olarak teslim edildi. Daha sonraki paket alımlarınızda çevrimiçi olmayı unutmayın, iyi eğlenceler.

1 yıl süreyle yasaklandınız, tebrikler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.