• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Hesabım ile ilgili yardım arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerem06

Yeni Üye
Hatırlarsam tam 2014 yılında başladım Kerem06 isimli oyun karakterim 2015 yılında banlanmıştı. Ve ben o yılalrda toplam 20 lira harcadım. Banım 1 gün açılmıştı ve ben açılır açılmaz gene para yatırdım. Bir 20 lira daha oldu 40 lira. Fakat 2. kezde yatırdımğımda oyundan kick yedim sebepsiz yere ve şifrem kabul olmamaya başladı.Bu 2017 yılının haziranında oldu fakat yardım gelmedi. Ben skyblocku severek oynardım. Ayrietten şifre değiştirme talebi emailinze gönderildi diyor fakat boş çıkıyo orası. Yani Ikonia Network Giriş Şifreniz Yeri Boş Çıkıyo. Oranın Neden boş çıktığında yardım edermsnz. Bide hesabımın kurtarılmasını talep ediyorum. Skyvipimi geri vermeniz önemli Değil. Ben gene alcam Skyvip ama hesabımı açmamda yardım etmeniz Önemli. Bu gördüğünüzde Yardım etmenizi Rica,arz ediyorum. Ayrietten Hesabım Çalınmadı E posta ile kurtarma yerine geliyorum mail geliyo ama ne şifrem nede kurtarma lingki gelmiyo
Teşekkürler...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.