• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hesabım Başkası Tarafından Kullanılıyor.

Benim hesabımın adı Sefo_SYN. Buraya kayıt olduğum e-posta ve şifre ile kayıt olmuştum. Fakat uzun bir süre ara vermek zorunda kaldım. Discord üzerinden bir arkadaşım bana "senin hesabın skywars lobide oynuyor" yazdı ve hesaba girmeye çalıştığımda gerçekten hesap çevrim içi idi. Site üzerinden giriş yapmaya çalıştım fakat şifrem değiştirilmiş. Şifre sıfırlama talebi gönderiyorum fakat e-posta adresimde galiba değiştirilmiş. "Kullanıcı adı veya E-Mail yanlış." hatası verip duruyor. Benim hesabım premium hesaptır ve şifresi ben harici kimsede yoktur. Sunucuya kayıt olduğum şifreyi tahmin etmişler ve çalmışlar. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Benim hesabımın adı Sefo_SYN. Buraya kayıt olduğum e-posta ve şifre ile kayıt olmuştum. Fakat uzun bir süre ara vermek zorunda kaldım. Discord üzerinden bir arkadaşım bana "senin hesabın skywars lobide oynuyor" yazdı ve hesaba girmeye çalıştığımda gerçekten hesap çevrim içi idi. Site üzerinden giriş yapmaya çalıştım fakat şifrem değiştirilmiş. Şifre sıfırlama talebi gönderiyorum fakat e-posta adresimde galiba değiştirilmiş. "Kullanıcı adı veya E-Mail yanlış." hatası verip duruyor. Benim hesabım premium hesaptır ve şifresi ben harici kimsede yoktur. Sunucuya kayıt olduğum şifreyi tahmin etmişler ve çalmışlar. Gereğinin yapılmasını rica ederim.
Hesabın senin olduğunu nereden bileceğiz ?

kanıtlayabilmem için ne yapmam gerek? bayadır girmiyodum ve hile ile oynayanların videolarını çekiyordum. eski konularıma bakarsan görürsün fakat videoları sildim. çünkü hile ile oynayanlar ban yemediği için.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.