• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

HazretiRookie kusuruma bakma

Tommy27743

Don't Be Afraid...
HazretiRookie bugün tower de söylediklerini düşününce hatalarımın farkına vardım.Umarım beni affetmişsindir. Artık senin gibi biri olmaya gayret edeceğim ve küfür edenleri sana bildirecegim.Umarim beni hoş karşılarısın. Sevgi dileklerimle

KollarimiVerin

Editör Adayı
HazretiRookie bugün tower de söylediklerini düşününce hatalarımın farkına vardım.Umarım beni affetmişsindir. Artık senin gibi biri olmaya gayret edeceğim ve küfür edenleri sana bildirecegim.Umarim beni hoş karşılarısın. Sevgi dileklerimle
Yaptığınız Çok Güzel, Bir Davranış.
İnsanların Hatalarının Farklarına Varmaları Ve Pişman, Olmaları Ciddi, Bir Durumdur.
Ve @Tommy27743, Bu Duyguyu Yaşamış.
Davranışınızı Çok Beğendim.

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Yaptığınız Çok Güzel, Bir Davranış.
İnsanların Hatalarının Farklarına Varmaları Ve Pişman, Olmaları Ciddi, Bir Durumdur.
Ve @Tommy27743, Bu Duyguyu Yaşamış.
Davranışınızı Çok Beğendim.
Ve o sırada bir arkadaşın hesabında oynuyorum onu hatirlatmak istedim hesap adi: KatilKing

Bunu yapman çok güzel bir davranış. Teşekkür ederim küfür edenleride bana bildirirsin ulaştırırım ben merak etme. :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.