• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yapı Havacılık istasyonu

Beğendinmi gülüm?

• pretty good

Kullanılan: 0 0,0%
  • meh

• its pretty uggly

• I hate this build....

• Kullanılan toplam oy
    11

foxy1

Günaydın Günaydın
Selamlar ikona creative sakinleri, hepinizin bildiği gibi ben sempatik Otaku Foxy1.

Aslında biraz geç oldu fakat bir build tanıtmak istiyorum (1 yıl geçmesine rağmen).

Üzerinde biraz güncelleme yaptım ve sizlerin görüşlerini almak isterim.

SteamPunk dönemine andırmaya çalıştım fakat renkleri biraz fazla canlı.

Yapının belli bir hikayesi yok, sadece yeşermeye yüz tutulmuş ,terk edilmiş bir istasyon; 2018-06-11_01.54.15.png
2018-06-11_01.54.48.png

Hadi iyi forumlar ben kaçtım.......

xMuzluSut

Coded Build Team
İngilizcem Kötü Olduğu İçin En Üsttekini Verdim :p Efsane Olmuş. Eyfel Kulem 2. Fotoda Sırıtıyo :D

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.