• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Creative [Eski] Haritayı alabilir miyim?

Creative bölümünde şehir yaptım. Çok uğraştım ama oyuna fazla giremediğim için haritaya bir şey olacak diye korkuyorum. Herhangi bir admin haritayı kopyalayıp bana verebilir mi? ID kısmında 25:7 yazıyordu. Ne kadar faydası olur bilmem.

Creative bölümünde şehir yaptım. Çok uğraştım ama oyuna fazla giremediğim için haritaya bir şey olacak diye korkuyorum. Herhangi bir admin haritayı kopyalayıp bana verebilir mi? ID kısmında 25:7 yazıyordu. Ne kadar faydası olur bilmem.
Muhtemelen öyle birşey olmaz, Üzgünüm.

Save dosyalarını verme ihtimalleri var mı? Veya World Edit gibi bir şeyle kopyalasalar? Veya Save dosyasını alıp benim bölge hariç her yeri sıfırlasalar?

ErenRyz456

Editör Adayı
Save dosyalarını verme ihtimalleri var mı? Veya World Edit gibi bir şeyle kopyalasalar? Veya Save dosyasını alıp benim bölge hariç her yeri sıfırlasalar?
Creative-1 kısmında yapılan her şey, sunucunun kendi malıdır. Siz sadece mülki amirisinizdir. Sunucu Ram'ını sunucu işlemcisini kullanarak yapılan bir şeyi şimdi vermelerini istiyorsunuz. Böyle bir şeyin olması saçma olur demi? Bu iş, bir Vali'nin il merkezinin tamamen kendi malı olarak sayması gibi bir şeydir.

Creative-1 kısmında yapılan her şey, sunucunun kendi malıdır. Siz sadece mülki amirisinizdir. Sunucu Ram'ını sunucu işlemcisini kullanarak yapılan bir şeyi şimdi vermelerini istiyorsunuz. Böyle bir şeyin olması saçma olur demi? Bu iş, bir Vali'nin il merkezinin tamamen kendi malı olarak sayması gibi bir şeydir.
Haklısın. Peki ne yapabilirim? Haritanın detaylı fotoğraflarını ve ölçülerini alıp offline bir yerde yapsam ne kadar başarılı olurum?

ErenRyz456

Editör Adayı
Haklısın. Peki ne yapabilirim? Haritanın detaylı fotoğraflarını ve ölçülerini alıp offline bir yerde yapsam ne kadar başarılı olurum?
Siz yapmışsınız, yine aynısını yaparsınız bence.
Ben şimdi bu mesajı yazdım. Bir daha aynısını yazamam mı?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.