• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı HARİTA BUGU VE OYUN BAŞLAMA SÜRESİ FAZLA

OYUN BAŞLAMA SÜRESİ AZALTILMALI MI ?

• EVET.

Kullanılan: 3 100,0%
  • HAYIR.

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    3

IlyasTR

Alperen || TarafszBEY
HEMEN HEMEN TÜM HARİTALAR BUGDA KALIYOR GİREMİYORUZ YAPILMASINI İSTİYORUZ

OYUN BAŞLAMA SÜRESİ FAZLA AZALTILMASINI İSTİYORUZ.

Ekli dosyalar

Sürelerin azaltılması işlemi ''Sunucu İçi'' bir çalışma olacağı için şu anda sunucu içi çalışmalara düşünülmüyor . Yani 2.planda . Forumda çalışmaları tamamlandıktan sonra sunucu içi çalışmalara geçilecektir
İyi Günler :)

Ayrıca eklemek isterim ki ;
Evet , Skywars'ta 7 harita bugdadır . Bu gerçekten rahatsız edici bir şey . Aktif sadece 3 harita var. Bu aralar buglar çoğalmaya başladı . Kesinlikle düzeltilmesi gereken bir bug.

@Eren || TheRazorGod

IlyasTR

Alperen || TarafszBEY
Bazen Bug düzeliyor bu bug'un nasıl yapıldığını tahmin edebiliyorum. Haritada 1 olan kişi kazandıktan hemen sonra /ayrıl yazıyor ve harita bugda kalıyor ben bu nedenle olduğunu düşünüyorum

FerdiOfficial

Editör Adayı
Bazen Bug düzeliyor bu bug'un nasıl yapıldığını tahmin edebiliyorum. Haritada 1 olan kişi kazandıktan hemen sonra /ayrıl yazıyor ve harita bugda kalıyor ben bu nedenle olduğunu düşünüyorum
Bug düzelme yöntemi geceleri 4,5 gibi server restart atıyor oto[Kendiliginden Ayarlanmış] ondan dolayı olabilir[kendi görüşüm]

Önemli bir konu.Forum çalışmalarından sonra ilk önce bakılacak konular buglar diye düşünüyorum.

İyi akşamlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.