• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv HardSurvival da reklem yapmadığım halde banlandım sebep ?

HardSurvival sunucunuzda reklam yapmadığım halde süresiz ban yedim bunun sebebi ne reklem açmadığım halde ban yedim bide hardvip dim suan verdiğim 20 lt ye üzülüyom başka adamlar hack açar veya gider reklam yapar bişey olmaz reklem veya hack kullanmıyonlar ban yer böyle adaletmi olur !!!!!!!!!!!!!!!
(sinirden 2 monitörün camını parçaladım)
(sabahın köründe selam vermeden direk ban yedim)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

AmIMad_

Aktif Üye
HardSurvival sunucunuzda reklam yapmadığım halde süresiz ban yedim bunun sebebi ne reklem açmadığım halde ban yedim bide hardvip dim suan verdiğim 20 lt ye üzülüyom başka adamlar hack açar veya gider reklam yapar bişey olmaz reklem veya hack kullanmıyonlar ban yer böyle adaletmi olur !!!!!!!!!!!!!!!
(sinirden 2 monitörün camını parçaladım)
(sabahın köründe selam vermeden direk ban yedim)
Sunucu içerisinde herhangi bir yazı yazdığın an mı uzaklaştırıldın ?

AmIMad_

Aktif Üye
arkadaşdan 27 steck toprak istemişdim
sonra 4 dk süren var yazdım otomatik ban yedim konsoldan
Sanırsam sistem otomatik olarak reklam yaptığını algılamış ve uzaklaştırmıştır...Destek talebi açmanı öneririm daha hızlı ilgileneceklerdir.
Ayrıca teamspeak3 üzerinde destek odasında bekleyebilir site üzerinde de sağ altta bulunan canlı desteğin aktif olmasını bekleyebilirsin.

Sanırsam sistem otomatik olarak reklam yaptığını algılamış ve uzaklaştırmıştır...Destek talebi açmanı öneririm daha hızlı ilgileneceklerdir.
Ayrıca teamspeak3 üzerinde destek odasında bekleyebilir site üzerinde de sağ altta bulunan canlı desteğin aktif olmasını bekleyebilirsin.
destek talebimi o nerden açılıyo ?