• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Hangi konuyu hangi bölümde açmalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aramızda azda olsa bir konuyu hangi bölümde açacağı konu hakkında kafası karışan arkadaşlarımız var, bize de yardımcı olmak düşer. ;)

ŞİKAYET KONUSU NASIL AÇILIR?
Eggwars'da ki bir küfür/argoyu yeterli ekran görüntüleri ile bir konuda şikayet edeceğim, fakat nerede açacağımı bilmiyorum diyorsanız aşağıda ki görsellerden yardım alabilirsiniz.

Öncelikle ''SUNUCULARIMIZ'' başlığı altında ki bölümlere bakmalısınız, ardıdan 'Eggwars'' kategorisi/bölümüne sol tıklayın, Ekran Alıntısı.PNG
Ardından hangi sunucudan (EW-1 veya EW-2) konu açmak istediğinizi seçin. (Eğer küfür/argoyu Eggwars-1 sunucusunda tespit ettiyseniz Eggwars-1'i seçin.)

Ekran Alıntısı.PNG

Seçtikten sonra sağ üstte ki ''YENİ KONU AÇ'' butonuna sol tıklayın.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekranınıza gelen metin alanını görselde ki gibi doldurun ve ''YENİ KONU AÇ'' butonuna basın, sonrasında Editörlerimizin cevabını bekleyin.

Ekran Alıntısı.PNG
NOT: Editör sistemi pasifken lütfen şikayet konuları açmayınız. Rehber konu için TIKLAYIN.

İKONİA NETWORK BAŞLIĞI ALTINDA Kİ BÖLÜMLER NE İŞE YARIYOR?

Her bölümün kendi görevleri vardır, isterseniz aşağıda anlattığım metni okuyabilirsiniz;

DUYURULAR bölümü Yetkililerin duyurularını yayınladığı bölümdür.

YARDIM & REHBERLER bölümü kullanıcılara yardımcı olacak, rehber olacak konuların bulunduğu bölümdür.

ETKİNLİK SUNUCUSU bölümü aynı şekilde yetkililerin yaptıkları etkinlikleri duyurdukları bölümdür.

İSTEK VE ÖNERİLERİNİZ bölümü bizlerin güncelleme sırasında Yönetim ekibinden sunucuya yararı olacak şeyleri istediğimiz bölümdür.

ARKADAŞLIK İLİŞKİLERİ bölümü bizlerin samimice kural ihlallerini çiğnemediğimiz süre boyunca dilediğimiz gibi konu açabileceğimiz, eğleneceğimiz bölümdür.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim, eğer beğendiyseniz ''BEĞEN'' butonuna basabilir veya yorumlarda belirtebilirsiniz.

(Ek olarak; Yönetim ekibi dilerse konuyu silebilir, taşıyabilir veya düzenleyebilir.)

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.