• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hakkımda Dönen Yalanlar Açıklama

MelihOffical

NAMI DEĞER YESİLPANTER XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Bu post'u okuyan arkadaşlara söylüyorum.Benim din'im hristian.Ve ben bunu sunucuda söylediğim için forumda "din düşmanı melih" olarak bir sürü boş konu açılıyor. Sebebi ise hristian olmammış.

Şimdi "JrEmreb" Adlı arkadaşa gelelim. Bu arkadaşın özellikleri benim nickime girip sövdükten sonra çıkıp /realname alıp sürekli ss alıp foruma atmasıdır. bunu Yöneticimiz "Agelir3" Biliyor Emre Yakında yaptığının cezasını çekiceksin . Ayrıca en son açtığın konuda Hakaret Ediyosun bana.

Şimdi İse "Jremreb" Adlı oyuncunun arkadaşı olan "InFlames"'e gelelim. Onun özellikleri ise "JrEmreb" Adlı arkadaş forumda olsun oyunda olsun ne derse onaylıyor ve sonuna kadar arkasında duruyor sözde birlik olup çökerticekler beni. aklı sıra.

Gel gelelim diğerlerine . Sunucuda bana karşı gardını almış durumdalar sebebi hristian olmam. Oyunda sövüp sövüp buraya SS Atınca konu düzenleri zerre hata olmazken creativede tag doldurup ana bacı giriyolar .

Benim gördüğüm kadarıyla dediğiniz gibi birisi falan değildi.Sadece farklı dinler hakkında "isteyenlere" bilgi veriyordu.

Aman, bosverin gitsin.
Forumda bunun hakkında, bir sürü gereksiz tartışmalar var.
Ki genellikle, bu tür seyleri de ciddi, olacak bir duruma düşürmeyin ;D
Dediğim gibi, bunun hakkında taraflı, tarafsız bir sürü muhabbet, konu açılıyor.
Adamın yaptığına baksana, ne yazıyor konu başlığında.
"DİN DUSMANİ MELİH PAPAZ ATİLSİN"
Hiç büyüleyici bir içerik, degil.
Gereksiz, yazılar saçma sapan konusmalar.
Salla gitsin, Bro.
EN BÜYÜK DOĞRULAR İSE BURDAKİ ALINTILAR ...

Luci051

YORULDUM ALBAYIM...
Bu post'u okuyan arkadaşlara söylüyorum.Benim din'im hristian.Ve ben bunu sunucuda söylediğim için forumda "din düşmanı melih" olarak bir sürü boş konu açılıyor. Sebebi ise hristian olmammış.

Şimdi "JrEmreb" Adlı arkadaşa gelelim. Bu arkadaşın özellikleri benim nickime girip sövdükten sonra çıkıp /realname alıp sürekli ss alıp foruma atmasıdır. bunu Yöneticimiz "Agelir3" Biliyor Emre Yakında yaptığının cezasını çekiceksin . Ayrıca en son açtığın konuda Hakaret Ediyosun bana.

Şimdi İse "Jremreb" Adlı oyuncunun arkadaşı olan "InFlames"'e gelelim. Onun özellikleri ise "JrEmreb" Adlı arkadaş forumda olsun oyunda olsun ne derse onaylıyor ve sonuna kadar arkasında duruyor sözde birlik olup çökerticekler beni. aklı sıra.

Gel gelelim diğerlerine . Sunucuda bana karşı gardını almış durumdalar sebebi hristian olmam. Oyunda sövüp sövüp buraya SS Atınca konu düzenleri zerre hata olmazken creativede tag doldurup ana bacı giriyolar .

EN BÜYÜK DOĞRULAR İSE BURDAKİ ALINTILAR ...

Mademki Nickine Giriyorlardı O Anda Bize Anlatabilirdin Melih.Burada Kimseyi Suçlama Gibi Bir Amacım da Yok Eğer ki Bu Olayları İddia Ediyorsun O Anda Bize Yalan Olduğunu,Nickine Girip Allaha İsyan Ettiklerini Söyliyeceksin.Biz SS Alırız,Ama Bir Nedeni Vardır Elbet. Cümlelerimi Efendice Yazıyorum,Sonuna Nokta Koyup Araya Virgül Atıyorum ki Dikkatini Çekmek İçin Değil Yeni Cümleye Büyük Harfle Başlamak İçindir. Bu Durumu Yalanlamaya Çalışıyorsan Eğer,Hiç Deneme,Dilin Öyle Der Ama Vicdanın Sızlamayı Öğrenir Elbet Bir Gün..

Luci051

YORULDUM ALBAYIM...
Burada Kimseyide Suçlamıyorum.Yapan Varsa Delikanlı Gibi Çıkar.Hiç Yalanlamaya Kalkmaz.Korkusunu Ecele Bıraksın Artık.Ama Bir Çok Kez Seni Allah'a İsyan Ederken Görsem de Başkalarının Olduğuna Fazla İnanmıyor Gibiyim. Çünkü Geçmişinide Az Çok Biliyorum.Melih Beni Yanlış Anlama,Sadece Doğruları Konuşuyorum.Ama Post'a Koymaksa Amacın Buyur Sahne Senin Ama Yaptıysan Bunları Hiç Yalanlamaya Kalkışma Bir Gün Post'a Koyma Sırası Bizede Gelir.Hadi Kolay Gelsin.Bu Konu Hakkında Daha Konuşmak İstemiyorum ~,~

MelihOffical

Kardeş destan niye yazdın kısa ve öz bicimde açıklasaydın teşke şimdi bu makaleni okuyacağımımı sanıyon .

KollarimiVerin

Editör Adayı
Arkadaşlar, Adamın Dini Farklı Olabilir Bundan Sizene?
Sürekli, Sürekli, Nereye Baksam Aynı Konulardan 5-6 Tane Daha Var.
Bırakın Adamla Uğraşmayı.
Uğraşmakta Size Kalmamış Konu, Kapansın Artık Cidden.
Sallamasyon Konular.
Adamlara Baksana, Utanmasalar Girişecekler Melih'e.

Ben Dinine Bişey Demiyorum O bizim Dinimizi Yargılıyor. Böyle Bi Hakkın YOK kimse birbirinin dinini yargılayamaz Ve Bu seni İlgilendirmez Biz Dinine karışmıyoruz Bu Yargılarına Karışıyoruz.

AmIMad_

Aktif Üye
Ben Dinine Bişey Demiyorum O bizim Dinimizi Yargılıyor. Böyle Bi Hakkın YOK kimse birbirinin dinini yargılayamaz Ve Bu seni İlgilendirmez Biz Dinine karışmıyoruz Bu Yargılarına Karışıyoruz.
Kendisi gördüğüm kadarıyla hiçbir dini ve hiçbir şeyi yargılamadı.Ben kendisiyle konuşurken sadece kendi dini hakkında birkaç şey dedi.Ayrıca yaptığı açıklama oldukça doğru kanımca.

Kendisi gördüğüm kadarıyla hiçbir dini ve hiçbir şeyi yargılamadı.Ben kendisiyle konuşurken sadece kendi dini hakkında birkaç şey dedi.Ayrıca yaptığı açıklama oldukça doğru kanımca.
Biz dün tartışmıştık hatta dinimizi yargılayan laflar kullanmıştı oyun içi şahitlerim var.

MelihOffical

Dininizi yargıladığım felan yok ayrıca sizin dininizdede bu din yargılanmaz diyede bişey yüce allahu teala bile diyor sorgula araştır diye .

Sunucuda din,ırk,vatan ayrımı yapılmamaktadır ama eğerki ülke hakkında kötü düşüncelerini burda kusuyorsan o zaman alay konusu olursun.

Kardesim herkes senden sikayetci herkes senin atilmani istiyor. Genel olarak soyluyorum. Insanlari sovmen trollemen kotu bir sey. geçen günlerde yazdığını ss aldım üzerine kanıt olarak realnameni alıp ss aldım sütüne. Sunucuya topluca küfür ediyorsun ırkcılık yapıyorsun nrkj geçen günlerde rica etti küfür etme diye. Bir de ss almadım ama gördüğüme yemine de edebilirim. "ESKİDEN İSTEDĞİMİ SÖVERDİM HİÇ KİMSE KARIŞMAZDI SS ALMAZDI NE GÜZELDİ" dediğine yemin edebilirim. Kusura bakma ama benim yiceğim ceza ŞEREFSİZ kelimesi yüzünden en fazla 11 saat mute olur. ŞEREFSİZ argo bilene değil. Ceza yememem lazım.

Ben kimsenin nickine girmedim. Sunucu biliyor. Ben 3 kere nick değiştirdim. Sonuncusu da BRAVE. Kusura bakma ama bana burda hesap soramazsın. Realnameni alırken gene bir hakaretin vardı ve aynanda ben de yazı yazıyordum. Ss orda kardeşim ?... Senin end Portal trollünüde yakaladım hatta yanındaydım.

Benim Bir Suçum Varsa Getir Kardeşim. Ben Hiç Yetkililere Bırakmam Kanıt Varsa Yasasklı Komutu Kullanırım Kimseye Bir Şey Demeden Banlanırım. Peki Ya Senin Bunu Yapmaya Cesaretin Var mı Canımın içi ?

İNSANLAR SADECE DUYMAK İSTEDİĞİNİ,
BİLMEK İSTEDİĞİNİ BİLİRMİŞ.

Allah'ım Ne Boş İnsanlarla Dolu Bu Dünya, Pardon Dolu Dedim...

tamam diyelim nickine giriyorlar pekiya geçen insanları Tuzağa kapatiordun ona ne diceksin ha bazilari tuzak icin kufur edior ve bende etdim itiraf ediorum ceza yerim sonra Ahmet gelir (Agelir3) artik tuzağa girenler için güzel şey yaptı ve nezaman tuzağa girdiğimizde sonra serverden çıktığımızda tekrar girdiğimizde geri spawn da oluoruz
not: Adamsın Ahmet abi

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Az Gulmedim Degil ...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.