• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Hack olmadığıma dağir 2. ve son kanıtımdır.

Flora_Girl sende gördün altıma küçük zemin koydum sonra havaya uçtum geri aşağı geldim ne var bunda ? Hack mi oluyorum? Zaten sanada yazmıştım risk alcam öldüremezsem çıkıcam diye istersen daha iyi hatırla.Hala inanmıyorum dersen gel bidaha küçük zeminle deniyelim.Sonra
zaten bana hak vericeksin.

Bak kardeşim ben istediğim gibi kullanırım onu kullanırkende size hesap vercek değilim gel bi oyuna girelim siz hack dediğiniz an f3 le ss alcam. Kimseyi rahatsız ettiğimde yok . Şikayetci olan varsa hatamı bir daha tekrarlamam.Daha dün ben sana inanıyorum hax değilsin diyen kişi şimdi olay çıkaracak kadar beni rahatsız ediyo.Bu arada sizi anlayamıyorum bana gayet net bi şekilde hack dedi.Yalansada yalanlasın bunuda.(Daha fazla forumu kitletemem.)

Şu tarz konuları açmamanızı öneririm. Bir de konuların altına, ''boşsun, boş insansın, kes artık'' gibi rahatsız edici kelimeler kullanmayın.

SEN BOŞ İNSANSIN , BENDE BOŞUM! , TOPLU BOŞUZ! FORUM BOŞ BEN DOLU HEPİNİZ BOŞ BEN SİZDEN BOŞ , BOŞ OLUP DOLU OLMAK YERİNE BOŞ OLUP DOLU OLMAYA TERCİH ETMEK İÇİN DOLU OLMANIZ GEREK! DOLU İNSAN BOŞ İNSANA GÖRE BOŞ İNSAN DOLU İNSANA GİRMEK AMACI İLE BOŞ İNSAN BİRBİRİNİ BOŞLAYARAK "SEN BOŞ İNSANSIN DİYOR." AMA KENDİSİ DAHA BOŞ SONUÇ OLARAK SEN BOŞSAN ODA BOŞTUR SEN DOLU İSEN ODA DOLUDUR BEN DOLU İSEM BENDE DOLUYUM SİZ BOŞSANIZ BENDE BOŞUMMM XDDD

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.