• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Güvenilir İnternet Sitesi

Merhabalar, arkadaşlar küçük bir hapörlör almak istiyorum çevremde sorup soruşturdum lakin küçük hapörlör bulamadım bildiğiniz güvenilir alışveriş yapılabilir bir site bilen varsa yorumlarda yazarsanız çok mutlu olurum. :)

Küçük Hapörlör dediğim iki resimdeki gibi bir hapörlör arıyorum yardımcı olursanız ne mutlu bana.

Ekli dosyalar

• 15,9 KB Görüntüleme: 5
  • 121,9 KB Görüntüleme: 5
Hepsiburada alışveriş sitesini tavsiye ediyorum.
(Üye olmadan alışveriş yapmanı tavsiye etmem. Üye olduktan sonra siparişlerini üyeliğinle beraber verirsen senin için daha kolay olur. Kargo takibini daha kolay şekilde yaparsın, kargonda oluşacak sorunda iade oluşturduğunda bu işlem daha kolay oluyor.)

Bu zamana kadar bir-çok kez alışveriş yaptım ve siparişimde hiçbir arıza ya da kötü ürünle karşılaşmadım. Olası durumda iade durumu olsun bu konuda da hiç-bir sorun yaşamadım. En son iade ettiğim ürünün para iadesi bile 2-4 gün arasında hesabıma ulaştı. Bu zamana kadar sorun yaşamadıysam daha da yaşamam herhalde. Alış-veriş yapacaksan eğer, üye olmanda fayda var.

Buraya önceden yapmış olduğum birkaç sipariş geçmişimi bırakayım.

• Yaptığım siparişler: Tıkla!

• Yaptığım iade: Tıkla!

(İade sebebim bilgisayara aldığım şarj cihazının bilgisayarıma uymamasıydı. Bu nedenle iade etmiştim. Ürün iade talebi oluşturduktan sonra bana ücretsiz şekilde iade edebilmem için kod verdiler. Bu kodu, ürünün bana yollandığı kargo firmasına ürünü verdikten sonra verdim. Bu şekilde ücretsiz şekilde ürün, satıcıya doğru iade edilmek üzere yola çıktı. O günden sonra tam hatırlayamıyorum ama 4 gün içinde para iadem ödeme yaptığım banka hesabına geldi. Sitenin memnun olmadığım yanı şu anlık yok. Siteyi önerdiğim için doğal olarak kullanıcı deneyimimi paylaşmak istedim.)

Paylaştığın resimdeki gibi hoparlör çeşitlerine bakmak istiyorsan Tıkla!
(Sitede kendin arama yaparak daha fazla sonuca ulaşabilirsin.)

Son düzenleme:
Hepsiburada alışveriş sitesini tavsiye ediyorum. (Üye olmadan alışveriş yapmanı tavsiye etmem. Üye olduktan sonra siparişlerini üyeliğinle beraber verirsen senin için daha kolay olur. Kargo takibini daha kolay şekilde yaparsın, kargonda oluşacak sorunda iade oluşturduğunda bu işlem daha kolay oluyor.)

Bu zamana kadar bir-çok kez alışveriş yaptım ve siparişimde hiçbir arıza ya da kötü ürünle karşılaşmadım. Olası durumda iade durumu olsun bu konuda da hiç-bir sorun yaşamadım. En son iade ettiğim ürünün para iadesi bile 2-4 gün arasında hesabıma ulaştı. Bu zamana kadar sorun yaşamadıysam daha da yaşamam herhalde. Alış-veriş yapacaksan eğer, üye olmanda fayda var.

Buraya önceden yapmış olduğum birkaç sipariş geçmişimi bırakayım.

• Yaptığım siparişler: Tıkla!

• Yaptığım iade: Tıkla!

(İade sebebim bilgisayara aldığım şarj cihazının bilgisayarıma uymamasıydı. Bu nedenle iade etmiştim. Ürün iade talebi oluşturduktan sonra bana ücretsiz şekilde iade edebilmem için kod verdiler. Bu kodu, ürünün bana yollandığı kargo firmasına ürünü verdikten sonra verdim. Bu şekilde ücretsiz şekilde ürün, satıcıya doğru iade edilmek üzere yola çıktı. O günden sonra tam hatırlayamıyorum ama 4 gün içinde para iadem ödeme yaptığım banka hesabına geldi. Sitenin memnun olmadığım yanı şu anlık yok. Siteyi önerdiğim için doğal olarak kullanıcı deneyimimi paylaşmak istedim.

Paylaştığın resimdeki gibi hoparlör çeşitlerine bakmak istiyorsan Tıkla!
(Sitede kendin arama yaparak daha fazla sonuca ulaşabilirsin.)
Teşekkürler :)

Merhabalar, arkadaşlar küçük bir hapörlör almak istiyorum çevremde sorup soruşturdum lakin küçük hapörlör bulamadım bildiğiniz güvenilir alışveriş yapılabilir bir site bilen varsa yorumlarda yazarsanız çok mutlu olurum. :)

Küçük Hapörlör dediğim iki resimdeki gibi bir hapörlör arıyorum yardımcı olursanız ne mutlu bana.
Teknolojik bir ürün alacaksan BURADAN almanı tavsiye ederim.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.