• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil golgeoync 750k paramı çaldı

24.1.2018 18.30 da oyunda oynarken golgeoync adlı kişi chate v8 satılır yazdı bende ne kadar dedim ondan sonra 750k dedi sonra takas a gitdik orda başda ss aldım scam.PNG ondan sonra kazmayı vermedi ve dediki birazdan vericem dedi 10 15 dakika sonra geldi ve dediki gel tp at vericem dedi ondan sonra tp atdım ve beni bi yere sıkışdırdı ve öldürdü 93 level xpim vardı onlarda gitdi lütfen yardım edin

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.