• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü GOLEM SPAWNER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Khont

Yeni Üye
Spawner almadan golem farm yaptım ama çalışmadı yanlış yapmadım da bi kaç kişi de aynı şeyi söyledi serverde neden çalışmıyor ilerleme durumum buna baglı oyuna para yatırmak gibi bir niyetim yok başka planlarım var yardımcı olursanız sevinirim Adminlere DUYURULUR HELP !!

|~PrensAlvin~|

Editör Adayı
Gerçekten"de ne dedin anlamadım o_Oo_O Yada dur; Kendi yaptığınız herşey üzerinden siz sorumlusunuz, Server değil. He bu arada server gayet iyi çalışıyor. Adminler vs. Modorötörler uğraşıyolar. İYİ OYUNLAR!

ErenRyz456

Editör Adayı
Konuyu hortlatmak gibi olmasın fakat Skyblock-1 daha aktif olmayan bir bölüm. Ve yaptığınız sistemde bir hata olmalı.

O dönem sunucuda sorduğu zaman cevap vermiştim. SkyBlock sunucusunda herhangi bir sınırlama mevcut değil. Başka kişilerin kafasında soru işareti kalmaması adına hortlatıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.