• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

GofGof ve PHSC Küfür.

2020-05-20_00.50.03.png 2020-05-20_01.49.34.png

birincisi phscye de hile demezsin ikincisi phscnin küfür öncesinde '' oha ** '' demiş arkadaşın sonra phsc sövünce phscnin ss ini almışsın ki bu hareketin de taraf tuttuğunu gösteriyor yani burda önemli olan phsc nin küfürü değil genconun küfür etmesi ve kışkırtması yani bana da hile diyolar sövesim geliyo aynı şey böle boş boş konular açmayın yeter adam gibi açcaksanız açın biz burda haksızlıklar görmek zorunda mıyız lan

ehm. öncelikle benim burda kimseye haksızlık yaptığım felan yok yada adaletsizlik burda boş yorum yapmışsın, ayrıca orda ben kim küfür ettiyse onu koydum çünkü ben en küçük şeyde bile mute veya ban yiyorum orda zaten taraf tutmuş olsam genconun mesajını karalarım kardeşim boş boş laf yapıp burayı karalama.

he birde ben PHSC ye orda hile demedim kardeşim isim karıştırıyorsun.

birincisi phscye de hile demezsin ikincisi phscnin küfür öncesinde '' oha ** '' demiş arkadaşın sonra phsc sövünce phscnin ss ini almışsın ki bu hareketin de taraf tuttuğunu gösteriyor yani burda önemli olan phsc nin küfürü değil genconun küfür etmesi ve kışkırtması yani bana da hile diyolar sövesim geliyo aynı şey böle boş boş konular açmayın yeter adam gibi açcaksanız açın biz burda haksızlıklar görmek zorunda mıyız lan
haklı olmaya çalışma değilsin.

Kendini savunman bile manasız.
Küfür edenleri ss alıp foruma atmayı biliyorsun ya aslanım sste küfürü görünen birini neden burada şikayet etmiyorsun?

Kendini savunman bile manasız.
Küfür edenleri ss alıp foruma atmayı biliyorsun ya aslanım sste küfürü görünen birini neden burada şikayet etmiyorsun?
kardeşim sizde anlama özürlülüğü var sanırsam kusura bakma ama ben adaletsiz olsam ordaki küfürü görünen arkadaşın mesajını karalarım ben burda sadece bana küfür edilenleri koydum okadar yoksa odamı senin arkadaşında onu savunuyorsun?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.