• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv GizliKatil ve DefneKeten Kullanıcılarının Diyalogları

Mcanik

Süper Üye
DefneKeten adlı kişi ablasına karşı duyduğu cinsel istekleri , ahlaksız bir şekilde GizliKatil'e anlatıyor.GizliKatil adlı kişi de bu konuyu normal bir durummuş gibi karşılayıp , aynı şekilde cevap veriyor.(Ekran fotoğrafları aynı yerde çekilmiş olsalar bile hepsi farklı.Küfür olan yerlerin altını çizdim.)

Ekli dosyalar

Nrkj

Süper Üye
Aileleri kim bilir ne ümitlerle onlara bilgisayar alıyor, internet bağlatıyor... Ama bilmiyorlarki oğulları kanser olmuş ablasına yelleniyor.

Şehveti kökten önlemek tabikide mümkün değil fakat kış var diye dünyayı sobalarla ısıtamayız kendi evlerimize soba yakarak tedbir alabiliriz. Allah şehveti çok garip bir şekilde imtihan vesilesi olarak yaratmış bir iş bitince hemen bir işe koyul boş vakitte otomatik kendisiyle uğraşacak. Etrafında en YAKINLARINDAN bile şehvet duyacak! Ceblerimize sığacak kodar cihazlarda milyonlarca şeyi bir anda araştırıyorsun şeytan insanın ap açık düşmanıdır adamlar sürekli şehvet üzerine konuşuyorlar kızla buluştuk,kızla gittik,bi kız gördüm, çok güzel kızdı, Her mastürübasyonda yorgunluk,hafıza zayıflığı,yorgunlu vs geceleri en çok uyku çöktüğü zaman yatağa girin eğer diyorsan engel olamıyorum şehvetime isteğim azalmıyor oruç tut bu benim yaptığım birşey ergenlik dönemimdeyim bende şehvet hissi duyuyorum namaz kılmakda şehvetten uzak tutar eğer hala engel olamıyorsan Alemlerin rabbi olan Allaha dua etmeli ben şeytanla olan savaşımı kaybettim yarab diyerekten dua ederek en içten şekilde dostlarım bakın bu küplerden oluşan bir oyun ama forum burası herkesin aile gibi olduğu bi yer burası en samimi olunan yer eskiden açıkcası sürekli mastürübasyon yapıyordum haftada 2-3 kere yapıyordum ve sivilce sorununa yön açıyodu hani bu hastalıktan kurtulmak istiyenler bu videoyu içten şekilde izlerse en güzel şekilde etkilenir haramda mutluluk arayanlara mutluluk haram olur bu asrın imtihanı şehvet ve mustürübasyon..

HardSurvival oyuncusuyum
GizliKatil adlı oyuncuyu'da
tanırım küfür eden bir oyuncuydu zaten

ama bu kadar ileri gitçeni bilseydim zamanında paylaşırdım küfürlü SS lerini .
(İlk defa görüyorum cinselli şeyler konuştuklarını)

Son düzenleme: