• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel GERİ DÖNDÜM (:

Byismail

Aktif Üye
HEPİNİZE SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR BEN NAMI DİĞER Byismail ;) GERİ DÖNDÜM DÖNELİ 1 AY FİLAN OLDU BİLDİĞİNİZ ÜZERE 3 AY ÖNCE BIRAKMIŞTIM VE GERİ DÖNDÜM KonyaCraft'a 2015 DE BAŞLADIM ESKİ HESABIM HappySlander EpicGhost_UTC AMA ŞUANDA 2 SİDE BAŞKA Bİ ARKADAŞIMDA ADIM İSMAİL SOYADIM TURAN NEYSE KONUYU FAZLA UZATMAYACAĞIM ARKADAŞLARIM KARDEŞLERİM HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİM GENELLİKLE EN ÇOK SKYBLOCK OYNUYORUM BANA ULAŞMAK İSTİYEN ARKADAŞLARIM İÇİN DİSCORD ADIM : ! SΣC ✯ せ Wînstôn♔Mιsâłι²⁶⁰⁸#2608 ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM İYİ GÜNLER DİLERİM <3

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.