• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel Genel Event !

Merhabalar ben meggers92(Göktürk) :
Uzun bir süre önce yaptığım Pazar 20:00 eventlerine tekrar başlayacağım. Başlama tarihi :
28.05.2019
Katılmak isterseniz her Pazar saat 20:00 peki bu eventte neler var ?

-SkyBlock: 1m+4stack Dia Block+v5 kazma
-EasyFactions:50m 2 oyuncu ile paylaşılıcak+v10 kazma+10stack kc+2 stack kandil simidi

Vs. katılmak isterseniz dediğim gibi yukarıdaki gibi her "Pazar" Saat "20:00"
Aşşağıda eskideki yaptığım küçük bir eventteki ekran görüntüsüne bakabilirsiniz :p
Event ismi : 57.Alay-DarkTeam
İletişim için : Göktürk#4562

Ekli dosyalar

KonyaCraft adına yaptığınız tüm eventler için teşekkür ederiz.Emekleriniz için de.Tekrar tekrar söylüyorum.
LÜTFEN FONTUNUZU DEĞİŞTİRİN.

|~PrensAlvin~|

Editör Adayı
Merhabalar ben meggers92(Göktürk) :
Uzun bir süre önce yaptığım Pazar 20:00 eventlerine tekrar başlayacağım. Başlama tarihi :
28.05.2019
Katılmak isterseniz her Pazar saat 20:00 peki bu eventte neler var ?

-SkyBlock: 1m+4stack Dia Block+v5 kazma
-EasyFactions:50m 2 oyuncu ile paylaşılıcak+v10 kazma+10stack kc+2 stack kandil simidi

Vs. katılmak isterseniz dediğim gibi yukarıdaki gibi her "Pazar" Saat "20:00"
Aşşağıda eskideki yaptığım küçük bir eventteki ekran görüntüsüne bakabilirsiniz :p
Event ismi : 57.Alay-DarkTeam
İletişim için : Göktürk#4562
Gönlü zengin adam. :) #57.ALAY-DARKTEAM

O zaman okuma. :) Okumayada hakkın varsa, rahatsız oluyorum demiyeceksin 1 ay aktif olamayıp yeni gelip, Ortalığı karıştırma!
Benimle muhatap olmanın sebebi nedir? ister okurum ister okumam.Bu benimle onun arasındaki bir sorun.Sana n'oluyor yani? bana bulaşıp tartışma çıkartmaya çalışıyorsan başaramayacaksın emin ol.Sana yardım etmek istiyorum.Düzelmeni istiyorum.Hoş olmayan bir tavırla kimseyle kavga etmemen lazım.
Bak herkes aramızdaki tartışmalardan bıktı tamam mı? benim seninle bir sorunum yok.Konuşmak falan da istemiyorum.Sen bana saçma sapan şeyler yazarak üste çektiğini zannediyorsun.Fakat daha da batıyorsun farkında değil misin? rahatsız oluyorum evet.Ben de insanım çünkü.Ben de bu forumun üyesiyim.Beni çok hafife alıyorsun.Tartışmak istemiyorum tamam mı? ben o 1 ay da hayal edemeyeceğin kadar kusurlarımı örttüm.Sana da tavsiye ederim.Artık eskisi gibi seninle tartışmayacağım.Ortalığı karıştırmıyorum.Okuduğunu anla tamam mı? bol bol kitap okursan düzelir sıkma canını.
Bundan sonra istediğin kadar tartışma yaratmaya çalış ben girmeyeceğim.:)

KonyaCraft adına yaptığınız tüm eventler için teşekkür ederiz.Emekleriniz için de.Tekrar tekrar söylüyorum.
LÜTFEN FONTUNUZU DEĞİŞTİRİN.
Fotoğrafımda ne tür birşey var ? Değiştirmemi istiyorsunuz ?

Gönlü zengin adam. :) #57.ALAY-DARKTEAM
Söz verdiğim gibi 28.04.2019 tarihi Pazar saat 20:00 başlayacağız Allah ın izniyle :p
Üstüne üstlük benim zengin olmam birşeyi ifade etmez önemli olan oyuncuların refahı herşeyimden önce gelir ...

Bende 1 varsa 0.75'i oyuncularındır ...

Font, yazı tipiniz oluyor. Kalın veya ince yazı, yazı boyutu, yazı rengi gibi.
Bu pazar başlıyor eventler :p
Her Pazar saat 20:00 ! Bir sorunlar karşılaşırsam iptal olduğunu tüm sunucularda klanım veya bizzat ben bildireceğim...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.