• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Flora_Girl Küfür

IArdaWinner_CabbarS

NamıDeğer CabbarRyz
Flora Girl misali anka nın ss lerini atmamamım sebebi 2 dk afk kalmıştım küfürünü görmüştüm int de şim vardı sonra alırım dedim ama yukarı çıktığımda küfür silinmişti

Oyundayken bu iki kafadar birbirlerine kafa tutuyordu ama.
Bildiğim kadarı ile Olayı başlatan, @Misali_Anka idi.
Gereksiz bir şekilde küfür edip @Flora_Girl'in sinirlenirini bozup arkadaşı zorlana, küfür ettirmeye başladı.
Uzun lafın kısası suçlu olan.
@Misali_Anka'dır

@Misali_Anka Yeter Artik Krdsm Bos yere @Flora_Girl le ugrasma Tek Flora degil Herkezle ugrasma ve bundan 2 gun once xXSarah a kufur etmisdin bende dayanamayib kufur etdim cunki bos yere Bir kiza Kufur etmeye Hakkin Yok Ve Ben Tugbayi [xXSarah] Korumak istedim ve sana kufur etmeye basladim...

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Bir şey farkettim ki konu konuluktan çıkmış,tartışmaya ve ''Misali_Anka'' adlı arkadaşa saldırıya dönmüş.Eğer sorunlarınızı burdan çözemiyorsanız,konuyuda fazla uzatmayınız.Özel mesaj yoluyla anlaşabilirsiniz.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.