• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil Eski Koruma

Şimdi Boş yapanlar olucak. Eskiden Killaura atıyordu Şimdi Atmıyor Eskiden Gap yiyordu Şimdi Bazen Yiyor Eski Korumada Hileleri Daha Çok atıyordu şimdi adam hile açıyor sonuna kadar köklüyor atılmıyor düzeltilmesini talep ediyoruz.

xaropex

Aktif Üye
Şimdi Boş yapanlar olucak. Eskiden Killaura atıyordu Şimdi Atmıyor Eskiden Gap yiyordu Şimdi Bazen Yiyor Eski Korumada Hileleri Daha Çok atıyordu şimdi adam hile açıyor sonuna kadar köklüyor atılmıyor düzeltilmesini talep ediyoruz.
Bencede Eski Koruma MoruQ

Ekli dosyalar

xaropex

Aktif Üye
Ben Eskiden Hile Kullanmadığım Halde Atılıyordum Şuan Pingim Olmadığı Sürece Atılmıyorum Koruma Gayet Güzel Hile İle Oynama

balp

Yeni Üye
survıvalde ws atmka saçma tabi oyuncuysan p5 dilenmek insanı utandırıyor :q "berq abime özel =ĞĞĞ"

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.