• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Emre_R_D_G HESABIMIN ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİRDİ!

BAŞLIKTANDA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ EMRE_R_D_G İSİMLİ ÇOCUK
TAKAS YOLUYLA HESAPLARI DEĞİŞTİRECEKTİK, ŞİFREMİ VERDİM ALT TARAFTA SİTE AÇIKTI,
SİTEYE GİRİŞ YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMDA YAPAMADIM.
YANİ ŞİFREMİ DEĞİŞTİRDİ, BANA BİR ŞİFRE VERDİ AMA VERDİĞİ ŞİFREYLE SİTEYE GİREMEDİM
VE BANA DOLANDIRICI DEDİ.
VİDEODASIN DİYEREK CAYDIRMAYA ÇALIŞTIM AMA OLMADI.
YETKİLİLERİN EN ACİL ZAMANDA EL ATMALARINI RİCA EDİYORUM.
SSLER AŞAĞIDA.

Merhaba oncelikle Sifremi unutdum yoluyla mailinizle kurtarabilirsiniz Iyi gunler....

ŞİFREYİ SIFIRLAYARAK GERİ ALDIM HESABI, ANCAK YİNE DE BU DOLANDIRICIYA GEREĞİNİN YAPILMASINI İSTİYORUM.

Dolandiricilik cok artdi o yuzden yetkililer bir sey yapamaz Iyi gunler.....

Ben bu kadarini biliorum belki yaparlar ve Sizde baskalarina sifre flan vermeyin
Iyi Gunler...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.