• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel Elveda...

_KAAN_

Süper Üye
Katılım
3 Mayıs 2020
Mesajlar
238
Beğeniler
83
Puanları
63
Konum
31
#1
Çok güzel birkaç yılın ardından giderek azalan aktiflik moral bozucu olsada böyle olmasına şaşırmadık doğrusu
Çoğunuzla kötü ilişkiler yaşadım ama yinede siz olmasanız belki bu sunucuyu sevemezdim.
Hayatımın en kötü zamanlarımda çok iyi arkadaşlar edindiğim bu sunucu artık eski günlerine asla dönemiyicek beni güzel hatırlayın.

ELVEDA...
 
Katılım
2 Ağustos 2021
Mesajlar
40
Beğeniler
9
Puanları
12
Konum
Türkiye
#2
Yeni Hayatında başarılar...Umarım iyi yerlere gelirsin Minecraft`ı bırakmakla iyi yapmışsın sonuçta yıllardır oynadık oyunu veda vakti gelmiştir...Ama bir bakıma üzüldüm ama yaşımız geçti artık ne diyelim..Yolun açık olsun umarım gerçekten iyi dostluklar arkadaşlıklar edinirsin..
 
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.