• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı EggWars'u nasıl daha iyi bir sunucu yapabilirsiniz?

Sence bunlar yapılmalımı

• Evet,yapılmalı

Kullanılan: 7 70,0%
  • Hayır,yapılmamalı

Kullanılan: 3 30,0%

• Kullanılan toplam oy
    10

_KAAN_

Süper Üye
Renkli Bloklar:
ilk olarak renkli kill blokları camlar getirmelisiniz.
Kafes:
Kafesleri tekli yapıp puanlarımızla kafes alabiliriz.
Egg Kozmetikleri:
Egglere özel kozmetik yapabilirsiniz.
Market NPC:
Markete özel NPC'ler getirebilirsiniz.
VIP lere özel komut:
Lobide -/fly -/doublejump komutları yapabilirsiniz
Oyunculara Haftalık Puan Sistemi:
(Mesela)
Normal oyuncular haftada 10000 puan alsın.
VIP oyuncular 100000 puan alsın.
Komutlar:
-/stats -/party -/arkadaş komutları getirebilirsiniz.
Gizemli Kutu:
1,2,3,4 * değerinde kutular getirmelisiniz
(Mesela) VIP üyelere haftada 3 4*,5 3*,10 2* verirken
Oyunculara 1 4*,3 3*,5 2* vermelisiniz
Bu arada 1* lı kutularıda
VIP ler 1 maç alırsa 1* lı 2 kutu,2* lı 1 kutu
Oyuncular alınca 1* lı 1 kutu verebilirsiniz.

Hile kullanıyor olması fikrini belirtemeyeceği anlamına gelmiyor, mesela sizde daha iyi bir hile koruması istiyorsunuz onun sizin fikrinize karıştığını görmedim, karşınızdaki kişi kim olursa olsun fikir ve görüşlerine saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.
:>

Hile kullanıyor olması fikrini belirtemeyeceği anlamına gelmiyor, mesela sizde daha iyi bir hile koruması istiyorsunuz onun sizin fikrinize karıştığını görmedim, karşınızdaki kişi kim olursa olsun fikir ve görüşlerine saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Ama ben kişi olarak görmüyorum kaanı çok hilelerden sonra hala onu kişi sanıyorsak ayıp!!! Önce hile bıraksın adam olsun sonra fikirini söylesin!

ErenRyz456

Editör Adayı
Adamlığı senden mi öğrencem lan ***** 10 yaşındasın KLKLŞKLŞ
eggwarsi en iyi durumu getircek sey sizin hileleri birakmaniz veya buradan defolmanizdir
Forum içerisinde genel ahlaki kurallara uyulmasına tavsiye ederiz. Aksi taktirde cezai yaptırıma maruz kalırsınız. Forum kurallarına göz atmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Ek olarak, verdiğiniz öneriler için teşekkürler fakat fikrinizi daha açık bir şekilde anlatmanızı tavsiye ediyorum. Verdiğiniz öneriler anladığım kadarıyla güzel öneriler. Tebrikler, iyi forumlar.

600 yıl adaletle hüküm verdik yetmez mi

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.