• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

EggWars Eggwars Önerilerim

_KAAN_

Süper Üye
-Renkli kill blokları
-Renkli deri set
-VIP üyelere -/fly -/dooblejump gibi komutlar
-Kafes
-Sumodaki Sezon Sistemi ve Kozmetikler

Ayrıca
-Yeni lobi fikri fena durmuyor

Son düzenleme:

_KAAN_

Süper Üye
Aldığın VIP boşuna gitmesin diye "EGGWARS neden boş?" adlı konuyu oluşturuyorsun. 5 yılı devirmiş server olmasına rağmen hâlâ bir yere varamadı. Yetkililer uğraşmıyor zaten orası ayrı bir taraf.

Haklısın aslında, ancak bunlar yetkililer ilgilenmiyor diye oluştu. Doğru düzgün hile koruması yapsalardı, bu arkadaşlar hile açmayacaklardı. Onlarda oyunu beceremiyor, bu yönteme başvuruyorlar sonuçta. Şimdi bize derler sunucuyu kötü yönde manipülasyon ediyorsun diye. Ne yazık ki bunlar kötü yönde manipülasyon değil, gerçeklerdir.
Aslında Hitleri fln çok iyi ama aga son 2
senede bi kitler değişti bi KAC geldi birde 2 tane map eklediler

_KAAN_

Süper Üye
Aldığın VIP boşuna gitmesin diye "EGGWARS neden boş?" adlı konuyu oluşturuyorsun. 5 yılı devirmiş server olmasına rağmen hâlâ bir yere varamadı. Yetkililer uğraşmıyor zaten orası ayrı bir taraf.

Haklısın aslında, ancak bunlar yetkililer ilgilenmiyor diye oluştu. Doğru düzgün hile koruması yapsalardı, bu arkadaşlar hile açmayacaklardı. Onlarda oyunu beceremiyor, bu yönteme başvuruyorlar sonuçta. Şimdi bize derler sunucuyu kötü yönde manipülasyon ediyorsun diye. Ne yazık ki bunlar kötü yönde manipülasyon değil, gerçeklerdir.
Aldığım VIP boşuna gitmesin diye değil eggwars ı çok seviyorum kc dışında eggwars oynayacak sunucu pek yok

sorun korumada falan değil istediği kadar koruma getirsinler sunucuya bi launcher yapılırsa anca o zaman hilelerin sonu gelir ama 70 kişinin girdiği sunucuyada launcher getirmek ne kadar mantıklı

izmir

Yeni Üye
insanlar eggwarsın tarzından girmemezlik yapmıyor tam aksine senin gibi veletlerin hile açmasından bıkmış bir halde başka serverlerde oynuyorlar kendini suçlu bulsan daha iyi olmazmı kanka
hilelerin de etkisi var ama bu sunucunun elinde olan bir şey değil zaten korumayı en yüksekte tutuyorlar mesela ben eggwarsın tarzından dolayı girmiyorum buna çözüm bulabilirler

XCILGINX

Süper Üye
hilelerin de etkisi var ama bu sunucunun elinde olan bir şey değil zaten korumayı en yüksekte tutuyorlar mesela ben eggwarsın tarzından dolayı girmiyorum buna çözüm bulabilirler
ben ve bir çok insanda açılan hileler yüzünden artık oyuna girmiyoruz be kankam. ve maalesef tarz konusu burda geçersiz işte :) adamlar korumayı getirirken zar zor getirdi ama hala açıkları var demek istediğim getirecekleri tarz güncellemesinde oyunu batırırlar haberin olsun

insanlar eggwarsın tarzından girmemezlik yapmıyor tam aksine senin gibi veletlerin hile açmasından bıkmış bir halde başka serverlerde oynuyorlar kendini suçlu bulsan daha iyi olmazmı kanka
Haklı Koruma'da getirilde uyarı alma ban ama hayla başka bir hile bulup yinede açıyorlar anlamıyorum nasıl zevk alıyorsunuz.

eneskral_vıp

Eggwars boş ve boş kalmasını istemiyoruz şu soruna bi el atsak nolur?

Eggwarsa giren olmuyor bence KonyaCraft eggwars ı çoğu sunucununkinden iyi

Yani biraz uğraşsanız şu eggwars için ne olur?

Mesela

-Renkli kill blokları
-Renkli deri set
-VIP üyelere -/fly -/dooblejump gibi komutlar
-Kafes
-Her maç kazandoğımızda bi gizemli kutu

Ayrıca
-Yeni bir lobi yapılacak olsa oyuncular canla başla yapar bu lobiyi
Zaten bi' fly komutları ve doublejump'ları eksikti :/

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.