• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Eggwars eleştiri. 1 Video 6 Hile!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsanlar bu sunucuda EggWars neden oynuyor veya oynamıyor?
Ekteki videoda da belli olduğu üzere 9 oyuncuyla oyuna başlanan bir natural mapinde 6 oyuncu hile kullanıyor. Hile kullananlardan 4 tanesi üstelik VIP özelliğine sahip.
Peki oyuncular neden kendilerini hile kullanma gereksiniminde hissediyorlar?
  • Forum hesapları olmadıkları için video alıp hile bildirimi yapmıyorlar.
  • Kişisel hatalardan dolayı video alamıyorlar, /ss komutunu unutuyorlar vs.
  • Hile kullanan oyuncuların şikayetlerini yapıyorlar fakat ban sürelerinin sicildeki kabarıklılğa göre artış göstermediğini görüyorlar. (Caydırıcı olmuyor.) Örn: 24 saat yasaklanan bir oyuncu banı kalktıktan sonra yine hile açıyor ve yine 24 saat yasaklanıyor.
Bütün bu ve daha çeşitli sebepler doğrultusunda kendine bir soru soruyor. Ben neden hile kullanmıyorum?

-------------
DinoMamed
EnesKral_ViP
kingalex99
Israphel
EgeKaan2424
AhmettGaming

NOT: Bu video bir hile bildirimi videosu değildir. Yorumlara konuyu yanlış yere açmışsın tarzı tatava yapmayın.

ALKANKG

Süper Üye
1 Kez bile EggWars oynamamış birisi olarak söylemeliyim ki:
  • Hile kullanan oyuncuların şikayetlerini yapıyorlar fakat ban sürelerinin sicildeki kabarıklılğa göre artış göstermediğini görüyorlar. (Caydırıcı olmuyor.) Örn: 24 saat yasaklanan bir oyuncu banı kalktıktan sonra yine hile açıyor ve yine 24 saat yasaklanıyor.

Bu dediklerine tamamen katılıyorum bir küfürden 15 kez ceza alıyor ve 16. Cezasında caydırıcı olması bekleniyorsa bu terslikte bir iş vardır zaten
şayet caydırıcı olması isteniyorsa cezai işlemler ağır olacak sırf küfür ediyor diye sadece mute ile kalmayacak küfür eden ben olsam dahil.

EnesKral_VIP zaten hile olduğu bes belli ortada. Kendi açtığı konuda hilesini ortaya çıkarmış gözümdende kaçmadı :). Ve 2 ss var artık :d javaw 2019-07-20 15-13-58-964.jpg Ekran Alıntısı.PNG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.