• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Egg Wars Top 10

Mesaj # bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayatımda bu kadar salak birisini ilk defa görüyorum. Egg wars sıralamasından bahsettiğin konu ve orada takım elediğini söylüyorsun. CT. nereden çıktı? Bir bok bildiğin yok bari sus, laf olsun diye boş konuşma. Ayrıca öyle özürlü gibi her şeye gülme, biraz olsun abilerini ciddiye almayı öğren. Daha çok öğrenecek şeyin var. Her seferinde aynı ironiyi yaparak yeterli cevabı verdiğini sanıyorsun. Çok merak ettim; CT. bahanesi de yalan oldu sırada ne var?
Ben o fotoğrafta 1 sene önceki olayı anlatıyorum sıralamada yoksun diye ağlama. EggWars'da öyle bir map yok.

Hayatımda bu kadar salak birisini ilk defa görüyorum. Egg wars sıralamasından bahsettiğin konu ve orada takım elediğini söylüyorsun. CT. nereden çıktı? Bir bok bildiğin yok bari sus, laf olsun diye boş konuşma. Ayrıca öyle özürlü gibi her şeye gülme, biraz olsun abilerini ciddiye almayı öğren. Daha çok öğrenecek şeyin var. Her seferinde aynı ironiyi yaparak yeterli cevabı verdiğini sanıyorsun. Çok merak ettim; CT. bahanesi de yalan oldu sırada ne var?
Yine Sesli güldüm ama senin kadar güldüğüm bir emoji bulamıyorum Xx_VIP_xX

Bu şarkı sana gelsin.

Merhametsiz

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Ben tutmuyom, herkes demesek?
Çıldırıyorum, bunu bana 14 yaşında bir 8. sınıf öğrencisi mi söylüyor? :p
Türkçe'de abartma diye bir şey var. Burada "|~PrensAlvin~| dışında herkes..." diyecek hâlim yok. Cahil koktu burası az öteye git.

Kardeşim boş yapma.
Kendine ait hesapları övmen ayrı bir durum onu söylemiyorum bile..
Pro. dediğin adam demir pantolon yerine demir ayakkabı alıyor..
Ayrıca videoda hile kullananları bile övmüşsün.
Bu kadar saçma konu açma, artık şu hesaptan hesaba geçmeyi de bırak.
Bence bu sunucunun EN EZİK oyuncusu SENSİN bana katılanlar da vardır eminim ki..

Bak kardeşim orası creative yani setin bir önemi yok. Havalı olsun diye o ss'i aldı zaten. Ayrıca kendi stili.Bence de mesela deri kask deri zırh en havalı set, her neyse. Ve son kez @Eyüp || KatilKing argo ve kışkırtıcı laf kullanımı

Konu mesajları incelenecek, kural ihlali gerçekleştirenler uygun cezalar alacaklar, İYİ GÜNLER!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.