• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Egg wars kicked for flying

Egg warsa ne zaman girsem kicked for flying diye oyundan atıyor hiçbir şekilde düzeltemedim. ayrıca hilede kullanmadım lütfen en kısa zamanda yardımlarınızı bana iletin çünkü sinirlerim bozulmak üzere ...

o 1 gün veya saatler içinde açılıor yok ben bekleyemem oyun oynamak iatiyorum dersen oyun nickin Uttoliian sa UttOlllian yapınca düzelir

Mcanik

Süper Üye
Onun nedeni lag. Eggwars spawn noktası yukarda olduğu için geri atıyor ve server bu lagı fly olarak algılıyor.

SudeMC adli oyuncunun egg wars giremiyorum adli yazisinda durumu belirtmistim. Yine yazmaya useniyorum. Oradan nedenine bakabilirsin.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Egg warsa ne zaman girsem kicked for flying diye oyundan atıyor hiçbir şekilde düzeltemedim. ayrıca hilede kullanmadım lütfen en kısa zamanda yardımlarınızı bana iletin çünkü sinirlerim bozulmak üzere ...
İnternetin yavaş ise spawndan atlarken seni yukarı çekiyorsa bu fly olarak algılanıyor.Nickini değiştirip girmeyi deneyebilirsin :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.