• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Efsanevi Paket Çıktı Hediyemi Almak İstiyorum

Mesaj # bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

Aezy

Yeni Üye
Sayın İkoniaNetwork Yönetimine; Sayın Ahmet Bey Bana Skyblock da Efsanevi Paket çıkmış Bulunmaktardır. Efsanevi Paketden Çıkar 41 Kutuyu Almak İstiyorum Elinizden Gelen En Kısa Sürede Verilmesini Arz Ediyorum İyi Günler Dilerim.
Oyun İçi Nick'im: DerPenetrator

NoaOffical

Yalnız Olamak,Yalnış Kalpte Olmaktan İyidir.
Sayın Aezy,açmış olduğun forum u gördüklerinde en yakın zaman içerisinde seninle ilgilenip talep ettiğin 41 adet gizemli kutuyu vericeklerini belirtiyorum. İyi günler dilerim efendim

NoaOffical

Yalnız Olamak,Yalnış Kalpte Olmaktan İyidir.
Rica Ederim.

Konu hakkında hali hazırda konyacraft.com/destek adresinde "3197" numaralı destek talebiniz bulunuyor. Birden fazla bildirim oluşturmamaya dikkat edin.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.