• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Editör adaylarını tanıyalım!

Herkese selamlar!
Hepinizin bildiği gibi editör alımları çok yakında (12 Nisan Cuma) başlayacak.Alımlara bu kadar az kalmışken düşündüm ki her oyuncu, özellikle de meraklı ben, hangi alana kim aday olacak oldukça merak ediyordur. 0w0
Bu merakı gidermek için adaylarımızı bir konu altında toplayalım istedim.Aday olacak herkes aşağıdaki küçük metni kendine göre doldurup konuya mesaj olarak gönderirse sevinirim. :)

Aday olacağım sunucu:
Aday olma sebebim:

Ben de kendimden bahsetmek isterim.Eğer 2. bir editör alınırsa genel, alınmazsa ise PvP bölümünü düşünüyorum.Sunucuda PvP bölümüyle uzun süre ilgilendiğim için bu şekilde düşündüğümü söylemem gerek.

Şimdilik bu kadar! Sizden gelecek cevapları merakla bekliyor, bütün adaylara şimdiden başarılar diliyorum.

*Küçük bir hatırlatma, birden fazla kişi aynı alanı istiyor olabilir.Bu durumda kesinlikle “ben bu alana daha uygunum, sen şunu yaptığın için editör olamazsın...” gibi kötü yorumlar veyahut “kesinlikle sen olmalısın, şunu yaptığın için hakediyorsun...” gibisinden iyi yorumlar yapmanızı istemiyorum.Siz farkında olmasanız da birine iyi bir yorum yaparken bile başka bir adayın psikolojisini etkiliyor olabilirsiniz.

Bu konuda tartışma istemiyorum, herkes düşüncesinde özgürdür ve kendisini yeterli görüyorsa Editör alımlarına tabii ki katılabilir. Editör adaylarını eleştirmek isteyen nazik ve güzel bir şekilde eleştirebilir. :)

Aday olacağım sunucu: Skyblock Yada PvP

Aday olma sebebim: Skyblock bölümünde genelde çok küfür edenler oluyor bir ara skyblock girdim ZalimKız diye bir kişi ar herkes vipler skylordlar hepsi bu kıza sövüyordu ss var fotoğraf biri şeftaliye sövdü :) bende dedim Allahın nimetine sövmeyin adamlar discorda çağırdılar beni bende konuşmayı videoya aldım adamlar ordan bana sövüyor yaşları max 13 :D biri vardı o belki 16 17 vardır herneyse onların tüm ss leri var şahsen ben onları bildireceğim cezası neyse çeksinler herneyse :) egoist biri değilimdir (ego azda olsa var :D ) kötü bir davranışım olursa editörlüğümü elimden alabilirler bu cezaya razıyım :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.