• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv EceL_ Bug Kullanımı

Herkese selam ben Yusuf ...

Şikayet Edilen : EceL_

Gerekçe : Natural mapinde bug kullanımı
Dipnot : İlk başta /ss komutunu almayı unuttum sonradan aldım o yüzden 2 ss atıyorum .
@Eyüp || WhatToMe_ @AmIMad_

KANIT :
2018-07-08_18.20.49.png 2018-07-08_18.21.21.png

Bu arkadaş bug yaptığında siz de yardım etmiştiniz... Ardından küfür yiyip şikayet ettiğiniz gün geldi aklıma :X
Hiçbir Kanıt Göstermeden Konuşunca Sanki Kuru İftira Atıyormuşsun Gibi Geliyor. Forum Sakinlerinin Tabiriyle "Boş Yapmak". Tamam, Söylediklerin Doğru Olabilir. Ama Birkaç Şahit Gösterip Bunun Objektif Olmasını Sağlayamazsınız. Bu Söylediklerim Yusuf'u Koruduğumdan Değil Yanlış Anlamayın.

Hiçbir Kanıt Göstermeden Konuşunca Sanki Kuru İftira Atıyormuşsun Gibi Geliyor. Forum Sakinlerinin Tabiriyle "Boş Yapmak". Tamam, Söylediklerin Doğru Olabilir. Ama Birkaç Şahit Gösterip Bunun Objektif Olmasını Sağlayamazsınız. Bu Söylediklerim Yusuf'u Koruduğumdan Değil Yanlış Anlamayın.
Hmm şey, dalga geçiyorsun sanırım? :D Ben eski bir olaydan bahsettim. Evet, boş yaptım! Hadi ağlayalım ? Kuru iftira atıp atmadığımdan başkasına ne ? :D @JosephBey 'e özellikle öylesine hatırlattım.

Cir0x

Aktif Üye
Arkadaşlar tartışmaya ne gerek var? Konu incelenir gereken yapılır lütfen bundan sonra yorum yapıp hem konuyu kirletip hemde mesaj kasmaya çalışmayın beğenmeniz yeterli, iyi forumlar dilerim.

AmIMad_

Aktif Üye
Hmm şey, dalga geçiyorsun sanırım? :D Ben eski bir olaydan bahsettim. Evet, boş yaptım! Hadi ağlayalım ? Kuru iftira atıp atmadığımdan başkasına ne ? :D @JosephBey 'e özellikle öylesine hatırlattım.
"Başkasına ne" mi? Gerçekten nasıl bir platformda olduğunu unutup kendi çapındaki kurallara uyarak hareket etmek son günlerde bu forumda bir tür moda. Her konuda ve her şahısta da var bu özellik. Madem ki buradaki kurallar ve uyarılar sizi zorluyor lütfen siz de zorlamayın ve forumu sadece takip ettiğiniz bir yer haline getirin.

Ayrıca, konu hakkında konuşacak olursam gece herhangi bir saatte bakacağım o sırada buna da bakmış olurum.