• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

EasyFactions-Hileli EasyFactions'da Hile kullanımı sebebiyle atılmak.

Mesaj #3 bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

Herkese merhaba, geçtiğimiz günlerde EasyFactions'da hile kullandığım için atıldım.
Fakat EasyFactions'a tıklamadan önce Hile Kullanımı Serbesttir yazıyor.
Bunu düzeltmenizi tavsiye ederim.

1557496995018.png

Kullandığın hile ile alakalı. Hile de Speed(Bhop) açabilirsin ama açtıktan hemen sonra 3 4 saniye gibi ilerleyebilirsin ama daha fazla gidemessin bunun atacağını sanmam ama Fly (Speed) ayarını (1.8) gibi yüksek ayarlarda yaparsan atılman çok doğal...

Kullandığın hile ile alakalı. Hile de Speed(Bhop) açabilirsin ama açtıktan hemen sonra 3 4 saniye gibi ilerleyebilirsin ama daha fazla gidemessin bunun atacağını sanmam ama Fly (Speed) ayarını (1.8) gibi yüksek ayarlarda yaparsan atılman çok doğal...
Lapisleri hızlı kazmak için speedmine açtım atmaz sandım.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.