• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil EasyFactions-Hileli online cok az neden skyblockta cok easyfactionsta degil ?????? bakarmisiniz

Online sayisi cok az bence en fazla 100 kisi olmasi gerek bunu nasil yapabilirsiniz yapamiyorsaniz bana soyleyin ben yapayim o serveri gercekten yani konyacraft serverini gercekten ama gercekten cok seviyorum ve en az 100 online olmasini istiyorum ki daha cok oynansin :D

Byismail

Aktif Üye
Online sayisi cok az bence en fazla 100 kisi olmasi gerek bunu nasil yapabilirsiniz yapamiyorsaniz bana soyleyin ben yapayim o serveri gercekten yani konyacraft serverini gercekten ama gercekten cok seviyorum ve en az 100 online olmasini istiyorum ki daha cok oynansin :D

Forumda boş konu açacağına yap o zaman ?

iRuustyy_

Süper Üye
hedeflerin büyük yani çok istiyorsan en az 100 fln kendin bi sunucu açarak daha da iyi yapabilrisin sunucularını cıkra yni

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.