• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

DURDUK YERE BANLANDIM

5 GÜNDÜR OYUNA GİRİŞ YAPMADIM DÜN 15.00 DA GİRDİM AZ OYNADIM SONRA PİKNİĞE GİTMEK İÇİN OYUNUI KAPATTIM GELDİĞİMDE AÇTIM VE BANLANDIĞIMI GÖRDÜM BEN HİÇBİR ŞEKİLDE REKLAM YAPMADIM REKLAM YAPMADIM KANITI OLAN GÖSTERSİN HEM NEDEN YAPAYIM BENİM OYNADIĞIM SERVERIMA BAŞKASININ SW IP SİNİ VERİYİM LÜTFEN KALDIRIN BANI BEN KONYA VİPİM 20TL KOMİSYON İLE 26 TL EĞER BANIM KALKMAZSA KISACA HAKKIM HELAL ETMİYORUM

Mcanik

Süper Üye
Bu ''Etkinlik Sunucusu'' adı altında bir konu mu sence?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.