• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

durduk yere ban yedim

reklam v.b yapmadığım halde dün akşam saatlerinde 24 saat ip ve hesap banı yedim
elimde reklam yapmadığıma dair kanıtım yok çünkü ban yiyeceğimi bile bilmiyordum
yapay zeka sistemi yüzünden perşembe akşamı 1 i daha benim gibi ban yedi
reklam yaptığıma dair montajsız bir kanıt var ise gösterin cezamı çekiyim
ama yoksa lütfen incelensin banım açılsın sicilimede işlenmesin rica ediyorum
ban yiyen hesap adı kralyusuf_06

Merhaba, yasaklanma ekranını atar mısınız?
Sunucuya girmeye çalıştığınızda sizi engelleyerek neden giremediğiniz hakkında bir bilgilendirme yapılacak, bu ekrandan bahsediyorum.

Merhaba, yasaklanma ekranını atar mısınız?
Sunucuya girmeye çalıştığınızda sizi engelleyerek neden giremediğiniz hakkında bir bilgilendirme yapılacak, bu ekrandan bahsediyorum.
geç baktıgım için özür dilerim göndermiştim ama galiba %100 olmadan sayfaya eklemişim şimdi gönderiyorum (yüklemeye çalıştıgınız dosya çok büyük diyor ne yapmalıyım)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.