• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

deneyin isterseniz

doğru çıktı mı

• Kullanılan toplam oy
    6
evet aynen forumu bırakmıştım falan filan..
arkadaşlar bi site buldum genelde nasıl oluyosa doğru cevap çıkıyo en azından bende öyle deneyebilirsiniz.
-----> https://lovecalculator.site/tr/love/6970866 <---
bu konuyu sadece paylaşmak istedim yine bırakıyorum yani.
boş yapıyon gibi yorumlar gelirse diye pantolonlumaymun_ olan 27. hesabımla yazdım bilerek.
deneyin ve görün gerçekten büyücü gibi hata payı gerçekten çok az

Darth

Süper Üye
evet aynen forumu bırakmıştım falan filan..
arkadaşlar bi site buldum genelde nasıl oluyosa doğru cevap çıkıyo en azından bende öyle deneyebilirsiniz.
-----> https://lovecalculator.site/tr/love/6970866 <---
bu konuyu sadece paylaşmak istedim yine bırakıyorum yani.
boş yapıyon gibi yorumlar gelirse diye pantolonlumaymun_ olan 27. hesabımla yazdım bilerek.
deneyin ve görün gerçekten büyücü gibi hata payı gerçekten çok az
Bewon simdi isimlerimizi alipta napicak çok merak ettim.:rolleyes:

şaka mükemmel bir şaka değil evet, hatta biraz ucuz bir şaka ama ben şakayı zaten 1000 iq ortalaması olan bir forumda paylaştığım için çok da sırıtmaz diye düşünüyorum ve evet, boş yapıyorum çünkü bu benim baştan 3 üncü boş hesabım ve evet foruma başlamadım çünkü başlamamı istemiyorsunuz sizi mi kırıcam tek sebep bu aynen. ÜNLEMLİPARANTEZLİPARANTEZ (anlayanlar olabilir belki) xD

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.