• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değişim Vakti Yenilik Zamanı

S

Silindi_5815

7b6f321756b811bde22fb2ba280c4ffas.png
Merhaba, bugün 1.13 ve üstü sürümler neden gelmeli onun hakkında konuşacağım.
Siz de kendi firiklerinizi belirtebilirsiniz.

Bu öyle bir tanıtım videosu. Herkesin bildiğini umuyorum.
Şimdi gelirse nasıl olacağını ve neler olacağı hakkında biraz tartışalım.

Öncelikle gelirse bu tür yeni eşyalar ile PvP'ye KonyaCraft sunucusuna yeni bir bakış açısıyla bakar oyuncular.

Bu türden yenilikler.

2019-02-16_16.04.49.png

Yeni özellikli oklar sayesinde daha eğlenceli ve aksiyonlu bir pvp deneyimi alır oyuncular.

2019-02-16_16.05.27.png
Ve bu işin en güzel tarafı balta olacağı için ve jitter gibi terimlerin olmadığı bir oyun da herkes eşit savaşabilecek.
Sadece taktikler üzerine kurulu gerçekten o atmosferi yaşatacak bir oyun haline gelecek.
Ve ben de dahilim VIP üyeler daha kolay kesemeyecek bu oyuncuları maddi durumu olmayan oyuncular için gerçekten harika olacaktır.

2019-02-16_16.05.33.png
Ve oyuncuları da düşünülmesi açısından taş kazma tahta kılıç gibi eşyalara Verimlilik I Veya Keskinlik I gibi büyüler basılabilir.

Ve son olarak bu tür şemalar oluşturularak daha hoş bir ortam sunulabilir.
1.13 gerçekliğe biraz daha yakın bir sürüm, sistemi kötü olan arkadaşlar gene 1.8 sürümlere yaptıkları gibi ayarlarını düşürerek daha fazla fps alabilirler. 1.8 gibi sürümlerde aldıkları fps değerlerinden fazlasını alacaklardır ayarları düzgün yapmaları halinde.

2019-02-16_16.07.01.png
Siz de görüşlerinizi yazabilirsiniz. Gelip gelmemesi iyi mi olur tartışırız.
Şöyle de olabilir bu arada, 4.5 güncellemesinde farklı sunucu açılacak diye hatırlıyorum.
O sunucu 1.9 üstü olur tamamen gibisinden.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ekli dosyayı görüntüle 7842

Ekli dosyayı görüntüle 7843
Öncelikle gelirse bu tür yeni eşyalar ile PvP'ye KonyaCraft sunucusuna yeni bir bakış açısıyla bakar oyuncular.

Bu türden yenilikler.

Ekli dosyayı görüntüle 7844

Yeni özellikli oklar sayesinde daha eğlenceli ve aksiyonlu bir pvp deneyimi alır oyuncular.

Ekli dosyayı görüntüle 7845
Ve bu işin en güzel tarafı balta olacağı için ve jitter gibi terimlerin olmadığı bir oyun da herkes eşit savaşabilecek.
Sadece taktikler üzerine kurulu gerçekten o atmosferi yaşatacak bir oyun haline gelecek.
Ve ben de dahilim VIP üyeler daha kolay kesemeyecek bu oyuncuları maddi durumu olmayan oyuncular için gerçekten harika olacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 7846
Ve oyuncuları da düşünülmesi açısından taş kazma tahta kılıç gibi eşyalara Verimlilik I Veya Keskinlik I gibi büyüler basılabilir.

1.13 gerçekliğe biraz daha yakın bir sürüm, sistemi kötü olan arkadaşlar gene 1.8 sürümlere yaptıkları gibi ayarlarını düşürerek daha fazla fps alabilirler. 1.8 gibi sürümlerde aldıkları fps değerlerinden fazlasını alacaklardır ayarları düzgün yapmaları halinde.

Ekli dosyayı görüntüle 7847
Ekli dosyayı görüntüle 7852
Şöyle de olabilir bu arada, 4.5 güncellemesinde farklı sunucu açılacak diye hatırlıyorum.
Item shopta bacak yok yoksa güzel olurdu 0/10 XD

Merhametsiz

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Ekli dosyayı görüntüle 7842

Ekli dosyayı görüntüle 7843

Bu türden yenilikler.

Ekli dosyayı görüntüle 7844

Ekli dosyayı görüntüle 7845

Ekli dosyayı görüntüle 7846

Ekli dosyayı görüntüle 7847
Ekli dosyayı görüntüle 7852
Bende açtığım öneri konusunda bu sunucudan görüntülü örnekler vermiştim. :D Özellikle 1.9+ PvP desteği geleceğini düşünmediğim için sadece market sistemi ile ilgili önerilerde bulundum. Böyle bir konuya da gerçekten ihtiyacımız vardı, teşekkürler. :) Şahsen ben 1.9+ PvP de gerçekten çok tecrübeli ve başarılıyım ve 1.8- sürümlerde hızlı vurmaktan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Oyuncular arasında pek bir fark kalmayacak (CPS gibi..) tek gereken kritik vuruşlar atmak ve daha seri bir şekilde vuruşlardan kaçabilmek, ve böylece hile kullanım seviyesi de düşecektir. 1.9+ sürümlerinde hile kullananlar dahil engellenebiliyor çünkü daha az vurduğumuz için canımız da haliyle yavaş gidiyor ve onlardan kaçabilme imkânımız bile oluyor.

Merhametsiz

1.13'e karşı aşırı ön yargı sahibiyim. Yeniliklerin ve yapılabileceklerin ne kadar iyi olabileceğinin de farkındayım. Sunucudaki oyunların 1.13 olması sunucu için alınabilecek en berbat karar olacaktır büyük ihtimalle. (bkz: oyuncu kaybı)

Dolayısıyla bu durumda yapılabilecekler arasında 1.13 özel oyunların çıkarılması olabilir. Yenilikçi oyunlarla ortaya çıkabilirler. Bunun için birçok örnek ve eğer ki böyle bir güncelleme düşünülürse her türden zengin fikri sunabilirim, sunabiliriz.
Ama mesela oyuncu kaybı da engellenebilir, arkadaşın örnek verdiği sunucuda oyunlara 1.8- giriş yapanlar ve 1.9+ sürümleri ile giriş yapanlar ayrı bölümlerde savaşıyor. Mesela Yumurta Savaşlarına 1.8- sürümü ile giriş yapanlar benzeri sürümler ile giriş yapanlarla kapışıyor.

Merhametsiz

Fazla uğraş olur. Düşünsene bütün oyunları tek tek güncellediğini. Yenilikleri uyarlıyorsun yetmiyor kendi fikirlerini ekleyip zenginleştiriyorsun ve ortaya kendi kendini oynatacak bir oyun çıkarmaya çalışıyorsun.
Kendi çıkarım için yapmıyorum, istediğim oyun tarzına sahip bütün sunuculara girme imkânım zaten var. Sunucu için yenilikler tavsiye ediyorum, bunlar kitleyi arttıracak şeyler eğer böyle olmasaydı neden örneklendirdiğim sunucunun aktifliği bu kadar fazla? Bazılarının şu saçma düşüncelerine gerçekten hayranım.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.