• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

♛DarkTeam ♛ ☾★ 57.Alay ☾★

Merhababalar ... (Diyerek gireyim)

Küçük bir konuya değinmek istiyorum,sunucuda yardımsever,tanınmış bir kişi olarak "Genel Editör"
Adayı oldum die aranızdaki iki üç arkadaş neden bu kadar beni kötülemeye çalışıyor bilakis onlarda "Editör Adayı" karşınızdan rakipmi silmeye çalışıyorsunuz ... Uzun sözün kısası bu sunucuda Admin , Moderatör veyahut Genel Editör olmasam dahi bu sunucuda kocaman bir klan yöneticisi olarak , oyuncuların bütün sevgisini kazanaran işlev halinde kalıp oyunculara yardımımı devam ettireceğim :)

57.Alay , DarkTeam her halükarda 2017 yılından beri kardeş bir klan olmuştur. Toplam üye (397)
Göktürk#4562
Göktürk.png

Amacım tartışmak değil ama diğer Editör adaylarına bakıyorum kimse konu açıp kendini övmüyor, kimse kendini tatmin etmiyor.
Onlar da yardım ediyor oyunculara ama ettikleri yardımları dile getirmiyorlar, senin yaptığın davranışlar yanlış buna diğer Editör adayları da tepki gösterdiği zaman bunun sana bir saldırı olduğunu düşünüyorsun. Bu yanlış bir düşünce.

Amacım tartışmak değil ama diğer Editör adaylarına bakıyorum kimse konu açıp kendini övmüyor, kimse kendini tatmin etmiyor.
Onlar da yardım ediyor oyunculara ama ettikleri yardımları dile getirmiyorlar, senin yaptığın davranışlar yanlış buna diğer Editör adayları da tepki gösterdiği zaman bunun sana bir saldırı olduğunu düşünüyorsun. Bu yanlış bir düşünce.

Ben hiçbirşeyle övünmüyorumki :D Lakin sen yalnış anlıyorsun.Bunlardan biriside sensin işte :D

AloneYigit

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Ben hiçbirşeyle övünmüyorumki :D Lakin sen yalnış anlıyorsun veya anlamamak istiyorsun.Bunlardan biriside sensin işte :D
Sana söylenecek pek bir şey yok ne de olsa anlamıyorsun. Yaşın ermiyordur belki küçümsemek istemiyorum ama çok abartıyorsun. Egolusun ve hatasız bir üye gibi davranmaya çalışarak gereksiz bir samimiyet ve övgü ile amacına ulaşmak istiyorsun. Bence bu şekilde bir yetki alamayabilirsin. Ayrıca merak ediyorum , sunucuya veya oyunculara ne gibi bir katkın var? Bu şekilde bir yetki alırsan bile oyuncularla arandaki ilişki daha önemli buna dikkat et.

Son düzenleme:
Sana söylenecek pek bir şey yok ne de olsa anlamıyorsun. Yaşın ermiyordur belki küçümsemek istemiyorum ama çok abartıyorsun. Egolusun ve hatasız bir üye gibi davranmaya çalışarak gereksiz bir samimiyet ve övgü ile amacına ulaşmak istiyorsun. Bence bu şekilde bir yetki alamayabilirsin. Ayrıca merak ediyorum , sunucuya veya oyunculara ne gibi bir katkın var? Bu şekilde bir yetki alırsan bile oyuncularla arandaki ilişki daha önemli buna dikkat et.
Zaten oyuncular tarafından sevilen bir oyuncuyum bu konuda çok rahat olabilirsin zaten saat 22:00 vaziyetinde bırkamış bulunmaktayım sunucu onlinesi +60 tan +30'a kadarda düşebilir bu bir tehtit değil Dostlarım ve beni seven kişilerde ardında bırakıyor elden birşey gelmez. Egolu vs. değilim ben kendimi , beni sevenleri en üst klanımı överim.
Şu lafımıda söyliyerek bitireyim :
Bir Bozkurt Sessizliğini Rahatı Bozulduğunda Bozar :)

Ne gibi katkım var eee şey saat 22:00 bıraktım.

Son düzenleme:
Normal Oyuncularin 2 yilda kastigi emegi Biz 57Alay&DarkTeam Olarak 1 haftada kastik factionun oyuncu sayisi 20yi geçmiyordu biz event için geldik 80 kişiyi Rahat Gördü Faction Siz Düşünün AloneYigit Mustafa !

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.