• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Creative

Bu Yeni Gelen VİP ve NEW'lerin bi ahlak dersi alması gerekiyor hergün server de aktifim ama bu kadarı da değil herkes birbirine küfür ediyor evet bende ediyorum ama anneye küfür nedir ya artık buna bir çare ve ilgi gerekmektedir hepinizin ve server kurucularının cevaplarını ve bununla ilgilenmesini bekliyorum iyi günler dilerim sevgili ikonia ailesi..

Bu Yeni Gelen VİP ve NEW'lerin bi ahlak dersi alması gerekiyor hergün server de aktifim ama bu kadarı da değil herkes birbirine küfür ediyor evet bende ediyorum ama anneye küfür nedir ya artık buna bir çare ve ilgi gerekmektedir hepinizin ve server kurucularının cevaplarını ve bununla ilgilenmesini bekliyorum iyi günler dilerim sevgili ikonia ailesi..
Şu ''NEW'' veya ''OLD'' ayrımı sizce de saçma değil mi ?

"Şu ''NEW'' veya ''OLD'' ayrımı sizce de saçma değil mi ?" Evet ancak ahlak kısmı hem new hem de old'ların çok kötü cidden ne yaşıyorlarsa her dakika din'e aileye küfür anneye babaya kardeşe çocuğa çoluğa küfür ediliyor.Server de küçüklere iyi örnek olması gerekirken kötü örnek olunuyor bu çok kötü bir olay ve üzücü bir olay.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.