• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Creative İçin Özel Spawn

Creative için arsama özel spawn yaptım bak isterseniz fotoğrafları var :):):)

Ekli dosyalar

Kardeş Dediğim Gibi Oyunda da Çok Sade Sadece Kuvars Kullanmışsın. Ha Fikir Güzel mi ? Azcık Gideri Var Fakat Daha Çok Ayrıntı Lazım Biraz Düzenle Şunu Şu An Yaptığın Spawn Creativenin Spawnından Daha Çirkin Olmuş. Yanlış Anlama Daha Çok Çaba Göster. Başlangıçta Arsanı Sil Daha Yaratıcı Şeyler Çıkarmaya Çalış :) Bi de Şu Atarlı Laflara Gerek Yok. Çabalarsan Yapacağına İnanıyorum.

öncelikle tamam düşüncene saygı duyuyorum sadece kuvars kullandım çok sade oldu.bende kendim pek beğenmedim zaten yeniden yapıp forum atacağım.ha bu arada atarlı laflar dediğin ne ben sadece onu anlamadım.onu açıklarsan sevinirim :):)

öncelikle tamam düşüncene saygı duyuyorum sadece kuvars kullandım çok sade oldu.bende kendim pek beğenmedim zaten yeniden yapıp forum atacağım.ha bu arada atarlı laflar dediğin ne ben sadece onu anlamadım.onu açıklarsan sevinirim :):)
Kimi Metronun Başında Gitar Çalar,
3-5 Para için Egosunu Yıkar,
Kimi Sahneye Çıkıp Playback Yapar,
Yarım Saat İçinde Kazanır 10 Bin Dolar!

:D

Kimi Metronun Başında Gitar Çalar,
3-5 Para için Egosunu Yıkar,
Kimi Sahneye Çıkıp Playback Yapar,
Yarım Saat İçinde Kazanır 10 Bin Dolar!

:D
onu ben aslında Anıl Piyancı'nın bi şarkısında duymuştum hatta şarkısının adıda Eşitsizlik dinle istersen 1 kaç sene önce dinliyordum onu sonra aklıma geldi dinlemek istedim sözlerine baktığımda bu sözü gördüm ve buraya yazmak istedim.istersen başka bir şey yazabilirim
Açıklayabildiysenm sevinirim:):):)

AmIMad_

Aktif Üye
Emeğine saygı duyuyorum fakat sadece 1 blokla yaptığın için gerçekten çok sade ve normal kalmış biraz alışılmışın dışını denesen ve zorlasan daha iyisi çıkar elbet hadi bileğine kuvvet :).

Emeğine saygı duyuyorum fakat sadece 1 blokla yaptığın için gerçekten çok sade ve normal kalmış biraz alışılmışın dışını denesen ve zorlasan daha iyisi çıkar elbet hadi bileğine kuvvet :).
şuan yapıyorum zaten biraz düzenledim renklendirdim eğer oyundaysan tpa atabilirsin bana şimdi oyuna geçiyorum bende

Kardeş Dediğim Gibi Oyunda da Çok Sade Sadece Kuvars Kullanmışsın. Ha Fikir Güzel mi ? Azcık Gideri Var Fakat Daha Çok Ayrıntı Lazım Biraz Düzenle Şunu Şu An Yaptığın Spawn Creativenin Spawnından Daha Çirkin Olmuş. Yanlış Anlama Daha Çok Çaba Göster. Başlangıçta Arsanı Sil Daha Yaratıcı Şeyler Çıkarmaya Çalış :) Bi de Şu Atarlı Laflara Gerek Yok. Çabalarsan Yapacağına İnanıyorum.
2 farklı düşünce 2 farklı spawn birlikte yapacağınız bir spawnın süper olacağını düşünüyorum

Nrkj

Süper Üye
ben en iyisi cevap vermiyim :'D :'D

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.