• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Düşük Creative-1 RolePlay Merkezi Oldu

Selam. İlk Öncelikle Birşey Sölemek İsterim 2 Gün Önce Bi Olay İle Karşılaştım

Telefonla Girmiştim Çünkü Klavyem Bozuk Neyse İşte Girdim Ve Bi RolePlay ile Karşılaştım RolePlayda Cinsel İlişkiye Giriyorlarmış Ve BroAnilBro (Yani Ben ) Tarafından Basıldılar Ve Naptıklarını Sorduğumda Geçiştiriyorlardı (Keşke Ss Alsaydım) Neyse Gittiğimde Spawna Yeniden Başlamışlar Bi Troll Yapıp (/p h isim)
Komutuyla Tekrar Basdım Onları Bu Sefer gerçekten durmadan Yapıyorlardı Chatdanda Kötü Şeyler Yazıyorlardı (Söylersem Editör Tarafından Uyarılırım) Ve Dönüp bana Bakdı Ve durdu meğersem /arsa yasakla BroAnilBro yazıyormuş ve arsadan Deny Yedim Ve Baya Bi Güldüm.

Sizde Benim Gibi Yapın RolePlaycıları Basın Bakın Napıyorlar. İlginç Bir Olay Paylaştım Umarım Sizde Benim Gibi Düşünürsünüz Ve RolePlaycıları Basarsınız. İyi Günler

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.