• Duyuru ve bilgilendirmeleri Facebook sayfamız www.facebook.com/ikonianetwork adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

EggWars COK MUKKEMMEL KAC

arkadasimla kiline vs atiyorduk ve benim lagim vardi lag oldugu icin takildim ve 2 gun ban yedim ov ye cok sacma ve cok mukkemmel bir kac korumasi. lag yuzunden 2 gun ban muq 2020-08-01_21.01.14.png

BU SV NİYE BOYLE YA HER BOS VAKTİM OLDUMDA GİRİYOM BAN YİOM millet takilip ve ya hile actigi icin 10 dk ben lag yuzunden takildigim icin 2 gun :(

ben sadece konyacraft giriyom ve ordanda 2 gun banlandim konyacraft siz 2 gun gecirmek cok kotu.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.