• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çok güzel skine özel Wallpapers

Merhaba tahminen çoğunuz beğenicek bu bağlantıdan yapabilirsiniz wallpaperler var birsürü kendi skininize özel fotoğraflar yapabilirsiniz en az 15000 model var

Biz Jelibon Army üyelerine özel bir fotoğraf da hazırladım Jelibon army'de herkesin skini jelibon'dur 1589406421578.png

İstersen sana da böyle şeyler yapabilirim bir skin seçersin ben de yaparım çok model var mesela benim pp'a bak benim oyundaki skinim o ya da verdiğim bağlantıya tıklayarak kendi resmini oluşturabilirsin ;)

İstersen sana da böyle şeyler yapaecibilirim bir skin seçersin ben de yaparım çok model var mesela benim pp'a bak benim oyundaki skinim o ya da verdiğim bağlantıya tıklayarak kendi resmini oluşturabilirsin ;)
jelibon army ye gelebilirmiyim adım EfeKahveci oyunda

discordun varmı?
EfeKahveci

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.