• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Survival-Hilesiz Claim hakında bir önerim olacak

claim aldığımz yerde troler evler oluyor. Troleri geçtim tamam. ama evime sethome almak nedir. Benim fikrim survivol hilesiz sunucuda başkalarım claiminde sethome cekmenin yasaklanması mesela bir önek veriyim daha yeni: 2019-08-15_17.37.24.png
mesela claim me sethome cekmiş her oyuna girdiğimde seni keseceğim diyor ben bu oyundan zevk alamam bu bir arkadaşımın başınada geldi evine set home cekmişadam taşınmak zorunda kaldı lütfen sesimi duyun başkalarını claiminde set home cekilmesin lütfen ben bunu öneriyorum ilgilendiğiniz için teşekürler.

claim aldığımz yerde troler evler oluyor. Troleri geçtim tamam. ama evime sethome almak nedir. Benim fikrim survivol hilesiz sunucuda başkalarım claiminde sethome cekmenin yasaklanması mesela bir önek veriyim daha yeni: Ekli dosyayı görüntüle 10429
mesela claim me sethome cekmiş her oyuna girdiğimde seni keseceğim diyor ben bu oyundan zevk alamam bu bir arkadaşımın başınada geldi evine set home cekmişadam taşınmak zorunda kaldı lütfen sesimi duyun başkalarını claiminde set home cekilmesin lütfen ben bunu öneriyorum ilgilendiğiniz için teşekürler.
Selam Dostum dediklerinden yola çıkarak söylemeliyim ki claim alanına sethome alınmaz alınmıyor şayet claim atarken yanlışlık yaptıysan ve claimsiz bir alanın varsa oraya sethome alabilir sizlere tavsiyem claiminizi düzgün attıktan sonra evinizi yapmaya başlayın vede evinizdeyken kimsenin teleportunu kabul etmemeniz öneririm claimli geniş evinizi küçük yaparsanız trollerden bir nebzede olsa kurtulabilirsiniz sethome konusuna gelirsek şahıs claim alanınızın dışına Home almıştır ve claim alanınızın dışına gelebilir ve evinizin kapılarını kapalı tutup evinize girilecek biryer. olmadığı sürece sizi rahatsız edemez. Umarım Yardımcı Olabilmişimdir. iyi oyunlar

o kişinin evi lobide adam istediği zaman kendi evine istediği zaman "home" komutyla yanıma gelebilir ve bu o adam ikoniavip kulanıyor. ben diyorumki sadece kendi claim'imizde "sethome" cekebilelim başkalarınin'kine hiç bulaşmayalım. mesela claimimizde bloklarıkıramıyolar dimi izin verdiğimiz kişiler kırabiliyor. bu da öyle olabilir izin verdiğimiz kişiler sethome cekebilir olamazmı yani?

o kişinin evi lobide adam istediği zaman kendi evine istediği zaman "home" komutyla yanıma gelebilir ve bu o adam ikoniavip kulanıyor. ben diyorumki sadece kendi claim'imizde "sethome" cekebilelim başkalarınin'kine hiç bulaşmayalım. mesela claimimizde bloklarıkıramıyolar dimi izin verdiğimiz kişiler kırabiliyor. bu da öyle olabilir izin verdiğimiz kişiler sethome cekebilir olamazmı yani?
Dostum Olmaz Mı? Dediğin şey zaten survival sunucuda mevcut Claim Alanınıza Claiminizde yetki verdiğiniz kişiler Home alabilir. Diğerleri alamaz şayet claim alanınızın dışına Home alıp claim alanının dışına girebilir Oyun Nickim: ALKANN Survival sunucusunda beni aktif gördüğün zaman mesaj atarsan sana oyun içinde daha iyi yardımcı olabilirim.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.