• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

CHAT KIRLETIOLAR SPAM FLAN KUFURLER KARISIK VE OYUNCULAR NE DIOLAR GORUNMUOR !!!!!

Ben KapKek MaviYusuf Nickinde Olan Kişi Ve xbladesofbloodx Olan kişi elis03 e +18 şeyler söliyolardı yusufa susmasını söledim susmadı laf attı ve böle konu uzadı ve lütfen xbladesofbloodx adlı kullanıcıya müdalae edin ss yok ama şahit var ne olur müdahale

Melikem ss olmassa hic birsey yapilmaz ve sahitler hic birseye ihtiyac olmuor fkat sahit ve ss olursa baska
iyi gunler .....

13215125123512wqeqwwqe131231312.jpg

Ben KapKek MaviYusuf Nickinde Olan Kişi Ve xbladesofbloodx Olan kişi elis03 e +18 şeyler söliyolardı yusufa susmasını söledim susmadı laf attı ve böle konu uzadı ve lütfen xbladesofbloodx adlı kullanıcıya müdalae edin ss yok ama şahit var ne olur müdahale
susmasını söledin ***** diyip hakeret ederek mi söylenir bu

Tamam melikem ss buldunuzda soglersiniz ya konumla atarsiniz yada burda o sizin dusunceniz olcak 13215125123512wqeqwwqe131231312.jpg
iyi gunler iyi oyunlar....

Olay şundan ibaret MaviSokaklar ve ben birde cleverpanic adlı vip elis03 ün beni ettiği tehditler sonrası evine gelip seni bulup öldurecegim vb. vb. ona skype gelmesini söylüyorduk orda chat kirliliği yapmaması için sonra birden bire Melikem adlı vip
yusufa ve..ledce konusma yasına uygun davran sus dedi onun nnasıl konuscagına karar vermeye çalıştı yani kavgayı o başlattı.

Çok Terbiyesiz insanlar var. "O BANA BUNU DEDİ BENDE BUNU DEDİM" diye bir şey yok.
Eğer argo kullandıysan ona suçlu sensindir.
Düzgün davranın azcık insan olun. İnsan olamıyorsanız insan taklidi yapınız.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.