• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Cenabet Oyuncusu Hile Buda Videosu...

ADMİNCİĞİM Cenabet KARDEŞİMİZ HİLE AÇIYOR HİLE İSMİ İSE NO SLOWNDOWN YAVAŞLIK VERMİYOR YANİ OK ATARKEN FELAM ONU KULLANIRKEN VİDEOYA ALDIM YETERSİZ İSE AZ DAHA ALIRIM VİDEO AMA BENCE RAHAT YETERLİ BANLAMANIZI ARZ EDİYORUM BY.
VİDEO
YouTube:
:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

AmIMad_

Aktif Üye
ADMİNCİĞİM Cenabet KARDEŞİMİZ HİLE AÇIYOR HİLE İSMİ İSE NO SLOWNDOWN YAVAŞLIK VERMİYOR YANİ OK ATARKEN FELAM ONU KULLANIRKEN VİDEOYA ALDIM YETERSİZ İSE AZ DAHA ALIRIM VİDEO AMA BENCE RAHAT YETERLİ BANLAMANIZI ARZ EDİYORUM BY.
VİDEO
YouTube:
:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
Merhabalar.Belirli bir süreliğine iKoniaNetwork yetkilileri hile bildirimlerine pek sık bakamayacaklarını açıkladılar.Gerekli açıklamayı ''şu konu''da görebilirsiniz.

Bu Video Yetersiz Kalıyor Ve NoSlodown Falan En üst Seviyeler Kulanıyor Ve ban Yemiyolar Kick Bile...

Mcanik

Süper Üye
Eski konuları hortlatmazsan daha hoş olur :D.
Bende diyorum son mesajlarda niye eski konular var demek bu yüzdenmiş arkadaş.Foruma girip bakıyorum bunlar eski konu demekki yeni mesaj yok diyip çıkıyordum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.