• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Buzdolabındaki yarım limonun günlüğü

ErenRyz456

Editör Adayı
acılarla dolu günlüktür. bu kurumaya bırakılmış limon acılarla boğuşurken diğer yarısı bir çoban salatasının içinde gülüp eğleniyordu.

1.gün

bugün beni kardeşimden ayıran kadın tekrar geldi. ama ben bu acıya daha fazla dayanamıyordum sonra ben de ona dedim ki "asıl bunun için sık diyorum sana, bunun için! ölüyorum anlasana! gözlerimin önünde birbirlerini seviyorlar. ben işkenceler içinde kururken onların mutluluğundan ölüyorum! anne ben ölüyorum,yardım et!"

Aga Be

ErenRyz456

Editör Adayı
6.gün

Az önce sebzeliğe pazardan alınmış bir poşet limon koyarken gördüm ev sahibini. Sanırım artık hiç şansım kalmadı, elveda buzdolabı. Merhaba Bayburt belediye çöplüğü.

ErenRyz456

Editör Adayı
10. gün

10 gün oldu günlük. Hala buradayım. Sürekli buzdolabını açıp, boş boş bakıp sonra kapatan bir manyak var. Bir şey de almıyor. Heyecan yaratıyor profesyonel kadın satıcısı erkek kişisi. Her an çöpe atılcam korkusu yaşıyorum burada.

iRuustyy_

Süper Üye
10. gün

10 gün oldu günlük. Hala buradayım. Sürekli buzdolabını açıp, boş boş bakıp sonra kapatan bir manyak var. Bir şey de almıyor. Heyecan yaratıyor profesyonel kadın satıcısı erkek kişisi. Her an çöpe atılcam korkusu yaşıyorum burada.
gecenin 2 sinde sana bunu yazdıran hayat bize neler yapmaz.

ErenRyz456

Editör Adayı
11.Gün
Sevgili Günlük,

Bugün, buzdolabının ışığı kapı kapanınca da yanmaya devam ediyor mu diye merak eden; evin liseyi 6 senede bitiren cin gibi oğlu İsmail'in burnunu buzdolabının kapısına sıkıştırmasıyla uyandım. Geceden kalma su içinde yüzen yarım yoğurt dostum da bu talihsiz olaya tanık oldu. Şu an gözyaşlarımı İsmail'in çorbasına akıtıyorum.
Yoğurdu hiç acımadan "bozuktur bu" deyip çöpe attılar. Bu aile fertlerinden ayrı ayrı çok korkuyorum, hepsi birer cani. Eğer bana bir şey olursa bilin ki sorumlusu onlardır.

Sahi bu arada ismail mutfakta biri mi var?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.