• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü BUG BULDUM UMARIM BİR KREDİ ÖDÜLÜ VB VERİLİR

sunucu adı BabaPvP köylü takasda elmasdan zümrüte dönüşdürücüde hata var 64 32 elmasla zümrüt alıyorsun ondan sonra bu zümrütleri elmasa çeviriyorsun ve +4 daha fazla elmas geliyor arkadaşım bunla 16 tane yımırta aldı bu büyük bir bug umarım ıkoniaVIP vb şeyler alırım en azından 2 haftalık ıkoniaVIP verseniz ödül olarak ne olur?

sunucu adı BabaPvP köylü takasda elmasdan zümrüte dönüşdürücüde hata var 64 32 elmasla zümrüt alıyorsun ondan sonra bu zümrütleri elmasa çeviriyorsun ve +4 daha fazla elmas geliyor arkadaşım bunla 16 tane yımırta aldı bu büyük bir bug umarım ıkoniaVIP vb şeyler alırım en azından 2 haftalık ıkoniaVIP verseniz ödül olarak ne olur?
Bunlar bilinen şeyler,ödül verilmesine gerek yok.Ona bakılırsa arena 1 deki gaplerde daha ucuz.

madem bilinen şeyler ben mesela daha önce 64 baba parası satın aldım ama beleş bugla kolay kolay alınıyor neden kaldırılmıyor? madem düzeltmiyorlar kredimi geri vermeleri lazım

madem bilinen şeyler ben mesela daha önce 64 baba parası satın aldım ama beleş bugla kolay kolay alınıyor neden kaldırılmıyor? madem düzeltmiyorlar kredimi geri vermeleri lazım
Hiçte değil bence.Madem bugla kolay kolay alınıyor alsaydın para harcayacağına,kazanç elde etmek için saçma şeyler sunuyorsun.Ve madem bugla alındığını biliyordun neden parayla aldın ki ? :D

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Hiçte değil bence.Madem bugla kolay kolay alınıyor alsaydın para harcayacağına,kazanç elde etmek için saçma şeyler sunuyorsun.Ve madem bugla alındığını biliyordun neden parayla aldın ki ? :D
Ayrıca, ödül olarak 2 hafta İkoniaVIP istiyor :D 1 aylık 50 TL, 2 hafta 25 TL değerinde oluyor. Adeta "açgözlülük" insan en azından 1 hafta normal vip ister gerçi o da fazla ama... :p

Sunucu her bug bulana vip veya kredi veriyor olsaydı, normal oyuncu olmazdı.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.