• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Bu fake mi?

D34TH

Süper Üye
2018-09-26_16.51.30.png
Kardeşim oynarken gördüm.Ve ss aldım.AhmetGelir kurucu değil(%80).Hem başında yönetici yazıyor.Hemde ahmetgelir,diyince efm diyor.normalde kurucular viplerle bile konuşmaz(egosundan).Hemde bazıları diyor bugları öğrenmek için fake hesapla gelmiş(gizlice).ismi niye aynı? kimse anlamıyor

Ekli dosyayı görüntüle 7437
Kardeşim oynarken gördüm.Ve ss aldım.AhmetGelir kurucu değil(%80).Hem başında yönetici yazıyor.Hemde ahmetgelir,diyince efm diyor.normalde kurucular viplerle bile konuşmaz(egosundan).Hemde bazıları diyor bugları öğrenmek için fake hesapla gelmiş(gizlice).ismi niye aynı? kimse anlamıyor
Merhaba, @Ahmet Gelir || agelir3 tek bir hesaba sahiptir. Oda bilinen hesabı olan ''Agelir3'' hesabıdır, bu tür hesaplara itibar etmeyiniz ki, olma ihtimali bile var diyebilirim. Bir kez daha girerse bahsettiğiniz o ''Yönetici'' tag'ını atmayı unutmayın. :)

Şimdi konuda kullandığınız cümlelere gelecek olursak;

''Egosundan'' VIP oyuncular ile konuşmadığını belirtmişsiniz, bu tür dikkate alınması imkansız olan cümleleri dikkat edenler var ve ''Yönetim'' ekibini kötü görmelerini sağlıyor, bu ''CİDDİYET'' neredeyse bir kural haline geldi şimdi açılan sunucular ve büyük eski sunucuların Kurucuları dahil, oyuncular ile arasına mesafe koyuyor, bu bazen yanlış anlaşılsa bile çok doğru bir karardır SUNUCU adına, tabii ki bu insanlarında çok büyük dostlukları var, sanaldan veya kendi hayatında.

Türkiye'de herkesin tahmin edebileceği olan iki çok büyük sunucu bulunmaktadır, bu sunucuların Admin/Kurucu gibi yetkililerine ulaşmak çok zordur, bu kişilere hiç kimse laf atmazken, ''Konyacraft Ailesi'' dediğimiz sunucunun Yetkililerini kötüleyen bir kaç söz duyuyoruz, bu tür sözleri bir kez daha duymak istemez hiç kimse, :)
İYİ GÜNLER !

D34TH

Süper Üye
Bu arada yanlış yazmışsın. ilk cümle yanlış. ama neden tek viplerle konuşuyorlar(ruckran mesela) neyse takmam ben .

Bu arada yanlış yazmışsın. ilk cümle yanlış. ama neden tek viplerle konuşuyorlar(ruckran mesela) neyse takmam ben .
Açık konuşayım ben Ahmet bey ve Eren Bey'le Editör veya VIP değilken tanıştım ve iyide anlaştık, Ruckran(Eray) ile VIP olmadan öncede konuştuk, zaten yanındayken bir çok kişinin derdini sıkıntısı dinlediğini sorununu çözdüğüne şahit oldum.

Anlatmak istediğim;

Oldukça yoğunlar, sadece önemli şeylere vakit harcamaya çalışıyorlar, boş kaldıkları zamanda eğleniyorlar herkesin yaptığı veya yapacağı gibi. :p

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.