• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

birkaç yenilik tavsiyelerim genel olarak egg wars için (kaldırdığım konu hatalıydı hatalarımı düzelterek yeniden açtım)

sizce bu konudaki yenilikler uygulanmalımı?

• Kullanılan toplam oy
    2

tritontivi_

Gereksiz.
Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
1. olarak istediğim yenilik;
egg warsda vip üyelerin eşyacı kitinin yerine şöyle bir kit gelebilir;
her öldüğünde 2 altın elma 32 blok 1 deri set 1 demir kılıç 1 taş kazma

2. olarak istediğim yenilik;

oyuncuların 1 defa isimlerindeki küçük büyük harf değiştirme hakkı verilmeli.
3. olarak istediğim yenilik;

report etme sistemi her kullanıcının belli bir süre içerisinde 1 defa hile kullanımından birini report etme hakkı olmalı örneğin 5 kişinin report ettiği birinin hile kullanıp kullanmadığı gözden geçirilmeli.
4. olarak istediğim yenilik;

yay spam sistemi kaldırılmalı ve ya azaltılmalı yay spam normalinde yasak bir şey olmamalı çoğu zaman en önemli anımızda ok atmamızı engelliyor bu sistem bazı özel paralı serverlarda bile yok ama çok sıkıntı çıkmıyor diye düşünüyorum.
5. olarak istediğim yenilik;

egg warsda köylü, egg ve ölen kişinin spawnlandığı yer aynı olmamalı savaşçı kiti olan birisi yumurtanın yanında spawnlanınca yumurtasının kırılmasını çok zor hale getiriyor. ve yumurtayı yüksek sayıda bloklarla kapatmak isteyen bir kişi spawn yerine blok koyamıyor. teaparty, dwarven, magic haritalarında bu sorun yok çünkü;
spawn yerleri ve egg yerleri birbirine yakın değil.
6. olarak istediğim yenilik;

bekleme lobisi değiştirilebilir, kast ettiğim şey şu ki;
''oyunun başlamasına kalan 120 sn'' ve bir oda içerisinde bunu bekliyoruz, oda yerine parkuru bulunan küçük bir lobi yapılabilir.
7. olarak istediğim yenilik;

hile korumasının düzeni biraz bozulmuş durumda, reset atılmalımı ve ya bu konuda hiçbir bilgim yok, ama koruma olması gerektiğinden bambaşka bir hâl almış hile kullanan kişinin öldürüğü kişi atılıyor ama hile kullanan kişi atılmıyor, arkası dönük vuranlar var, çok uzaktan vuranlar var, yüksekten atlayıp canı gitmeyen ve 1 vuruşta kat kat fazla hasar verenler var.
sizden bir ricam şu ki;
eğer konumda bir hata varsa bunu çok belli ederek söylemenize gerek yok bana katılmıyorsanız bile bunu belirtmenize gerek de yok, bunun yerine ankete oy kullanabilirsiniz. Konuyu açmak için çok özen gösterdim. renk düzeni vs. okumakdan sıkılmayın istedim. Lütfen emeğe saygı eleştirilerinize dikkat edin.
@Ahmet Gelir || agelir3
etkiletlememin sebebi;
konuyu görmesini istedim bu yenilikleri görmesi belkide uygulamayı düşünmesine yardımcı olur.

Son düzenleme:
Konu düzeni için önerimi dikkate almışsın sanırım, teşekkür ederim. Konu düzeni iyi ve fikirler de gayet iyi. Umarım dikkate alınarak oldukça yakın zamanda EggWars için güncelleme yapılır. Zaten malum tek EggWars tutuyor ciddi şekilde.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.