• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı Bir IkoniaVIP ve arkadaşının yaptığı saygısızlık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Veys

Yeni Üye
Öncelikle Şunu Söylemek İstiyorum Ben Yaklaşık 1 Yıldır Bu İsimle Oynuyorum Ve Daha Önce Bu İsme Dahi Benzeyen Bir Nick Göremedim. Bu Nick Benim Gerçek Adımı'da Yansıtıyor Aslında(Veyis) Ama Resimde Göreceğiniz Bazı Embesil Davranışları Olan Arkadaşların Yaptığı Saygısızlığında Ötesindedir Bence.

2019-02-28_21.34.54.png

Ayrıca Gerekli ss leri aldım dedikten sonra IkoniaVIP olan sArdaBeYs Takma İsimli Arkadaşın Yaptığı Bir Diğer Laf;
2019-02-28_21.38.37.png

Şimdi Size Şunu Soruyorum Bir Kişi IkoniaVIP Aldı Diye Oyunculara Ahkam Kesebilecekmi?

SS'lerdede Göründüğü Gibi wolfvip159 isimli şahıs'ın "a**** git başka çar kur *****" Demesi Ayrı Bir Delilik. Ne Hakla Benim Kuracağım Hesaba Karışabiliyor Anlamış Değilim.

Gereğinin Yapılmasını Rica Ederim...

Öncelikle Şunu Söylemek İstiyorum Ben Yaklaşık 1 Yıldır Bu İsimle Oynuyorum Ve Daha Önce Bu İsme Dahi Benzeyen Bir Nick Göremedim. Bu Nick Benim Gerçek Adımı'da Yansıtıyor Aslında(Veyis) Ama Resimde Göreceğiniz Bazı Embesil Davranışları Olan Arkadaşların Yaptığı Saygısızlığında Ötesindedir Bence.

Ekli dosyayı görüntüle 7912

Ayrıca Gerekli ss leri aldım dedikten sonra IkoniaVIP olan sArdaBeYs Takma İsimli Arkadaşın Yaptığı Bir Diğer Laf;
Ekli dosyayı görüntüle 7913

Şimdi Size Şunu Soruyorum Bir Kişi IkoniaVIP Aldı Diye Oyunculara Ahkam Kesebilecekmi?

SS'lerdede Göründüğü Gibi wolfvip159 isimli şahıs'ın "a**** git başka çar kur *****" Demesi Ayrı Bir Delilik. Ne Hakla Benim Kuracağım Hesaba Karışabiliyor Anlamış Değilim.

Gereğinin Yapılmasını Rica Ederim...
Adam haklı beyler gereği yapılsın.

Öncelikle sana teşekkür ediyorum sakince güzel bir biçimde açmışsın konunu.Ama sana yardım edeceklerini sanmıyorum.Ama KonyaCraft Resmi Discord Sunucusu'ndan destek talebi oluşturabilirsin.Gereğinin yapılmasını umuyorum.. iyi eğlenceler dilerim.

Veys

Yeni Üye
Öncelikle sana teşekkür ediyorum sakince güzel bir biçimde açmışsın konunu.Ama sana yardım edeceklerini sanmıyorum.Ama KonyaCraft Resmi Discord Sunucusu'ndan destek talebi oluşturabilirsin.Gereğinin yapılmasını umuyorum.. iyi eğlenceler dilerim.
discord adreslerini bulamadım oyun içinde, atabilirmisin?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.